Zobacz pojedynczy post
stary 06-07-2010, 15:15   #17
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Lasooch:
Jesteś typowym zlewaczałym ateistą-antyklerakałem, któremu piana z ust już wylatuje i chce dowalić za wszelką cenę.

Z mojej strony powiem tylko o zmartwychstaniu Jezusa jako tym niezaprzeczalnym dowodzie, bo dyskusja z tego typu osobami prowadzi do nikąd i jest bezcelowa.

Cytuj:
MW chce zaglądać do łóżek, chce wiedzieć o wszystkich rzeczach które Polacy robią w 4ech ścianach. Nie wierzycie? Spójrzcie w status. Państwo Katolickie. A co takie państwo katolickie oznacza? Na przykład zakaz seksu oralnego który jest grzechem. BTW. zauważyliście że każdemu wszech polakowi przeszkadzają pedały? Lesbijki jakoś już nie. Może dlatego że lesbijki są słoooooodkie ^^
Przykro mi, ale muszę dokonać diagnozy choroby. Werdykt brzmi- jesteś debilem. Az debilami nie przywykłem rozmawiać, przykro mi.

Cytuj:
MW odcina się oficjalnie od tego typu zdarzeń.
No no no, kolejny debil. Naucz się czytać ze zrozumieniem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ja
Mylisz cały ruch nacjonalistyczny (W tym NS'ów) z Młodzieżą Wszechpolską. To że jakiś debil przyniósł flagę ze swastyką na jakąś manifestację na której było sporo ludzi spod znaku MW, nie znaczy że do MW należy.
Jeśli po przeczytaniu tego cytatu nadal nie rozumiesz, to przykro mi, lecz błędów Twoich rodziców którzy widocznie cIĘ walnąć w głowę musieli w dzieciństwie, nie naprawię.

Cytuj:
A odnoszenie się do Dmowskiego, który pierwszy postulował wprowadzenie polityki antyżydowskiej, też jest moją gimnazjalną pomyłką, czy też wybieracie sobie autorytety kawałkami, zapominając o mniej przyjemnych częściach życiorysów?
Polityka obronna, a polityka antysemicka to zupełnie dwie inne rzeczy. Nie cierpimy Żydów nie dlatego, że są obrzezani, czy coś w tym stylu. Nie, my ich nie lubimy ponieważ od XIX wieku włącznie są na terenach Polski okropnym problemem. Dam dwa przykłady z okresu międzywojennego, być może zrozumiesz. W okresie międzywojennym Polacy jak zapewne wiesz, walczyli z czerwoną falą komunistów ze wschodu. Kto popierał komunistów? Żydzi. Jeśli u nas mieszkali, czemu popierali bolszewików? Niech się zdecydują po której są stronie. Dodatkowo większą część mieszczaństwa to także byli Żydzi, dodatkowo nie pozwalali Polakom wejść do interesu, ponieważ uznawają, że, oni naród wybrany = reszta to goje. Goj=bydło, coś jako niższa rasa. I już nie róbmy z nich takich potulnych baranków, bo to zaczyna być śmieszne.

Cytuj:
A to, że MW odcina się od takich ekscesów wcale mnie nie dziwi. Ciężko żeby przyznawała się do przestępstwa. Ale fakt, że sam jej założyciel się od niej odciął, o czymś chyba świadczy, nie?
Proszę Cię, nie reprezentuj tego samego poziomu Hakuoha, czy ponczusa. Myślałem, że jak gadam z modem to przynajmniej pogadam z człowiekiem w miarę inteligentnym :/.

Powtórzę to jeszcze raz i zarazem ostatni.

To że paru debili ze swastykami przyszło na manifestację, nie znaczy, że nalezą oni do MW. Istnieje takie coś jak cały Ruch Narodowy, który dzieli się na różne organizacje (np. Obóz Narodowo-Radykalny, Narodowe Odrodzenie Polski, Zadruga, czy też Młodzież Wszechpolska), oraz niezależnych, tak zwanych Autonomicznych Nacjonalistów.

Do tego wałku ze swastyką podejrzewałbym Zadrugę, bo oni mają nie pokolei w głowie, oraz dziwną manię na punkcie pewnego malarza z wąsem. A ciągłe oskarżanie MW o tego typu incydenty to jednak spora ignorancja.

Cytuj:
Mylisz się. W przypadku, kiedy jedna osoba ze związku jednopłciowego będzie miała wypadek i zostanie zawieziona do szpitala, jej partner/partnerka nie ma możliwości dowiedzenia się o jej stan zdrowia, bo to zarezerwowane jest tylko dla rodziny. Nie ma również możliwości ustawowego dziedziczenia, pobierania renty w przypadku śmierci partnera czy prawa do wspólnego opodatkowania.
I dobrze?

Uff, ale się rozpisałem. Ale jak zawsze moje drogie forum tibia.pl i jego użytkownicy w większości dają mi nie opisany ubaw, gdy popisują się swoją głupotą :-).

Lasooch, Hakuoh i ponczus- nie trudźcie się i nie odpisujcie na tego posta. Z trollami forumowymi nie zwykłem gadać. Thx&bye.

Ostatnio edytowany przez Oerciak - 06-07-2010 o 15:17.
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem