Zobacz pojedynczy post
stary 30-01-2009, 20:43   #212
Mitthenither
Użytkownik Forum
 
Mitthenither's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 32

Posty: 230
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 148
Skille: 104/64
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Siwy1 Pokaż post
hahahaha up popieram przejme się obelgami gracza który wbił 80 lvl bez bota =] mi sie udało bo napierałem pół wakacji ale z botem to skraca się do kilku tygodni
KK to ja ci powrzucam bo sie tym przejmiesz, poki co mam 148 lev, gram postacia 3 lata. W zyciu nie uzylem zadnego czita. I zapewniam cie: mam RL life i to naprawde bogate. Ale ach..zapomnialem lepiej jest wydac cala kase na wódke/fajki/ziolo i najebac sie z kumplami niz kupic oryginalna gierke (po co wydawac kase skoro na torrentach jest za darmo? :O) czy pograc godzine-dwie uczciwie.

Wiec...WY*******AJ! Czy tylko mnie mocno w*****a ze wszelkiego rodzaju botterzy/cheaterzy/piraci wymyslaja jakies bzdurne wytlumaczenia na to ze oszukuja? Czy macie jakis pieprzony przymus by wbic na bocie ten level? Bo do cholery jaka jest z tego przyjemnosc? Zadna a gry sa od tego ja dawac.
Zreszta wy i tak wiecie lepiej prawda?. Teraz takie 3 kwestie, niby rózne ale wyrazaja dokladnie to samo - idiotyzm ludzi, którzy oszukuja. "Bez botterow Tibia by nie istaniaja bo Cipsoft by nie zarabial". "Bez piratow rynek gier by upadl". "Bez złodziei nie byłoby nic w sklepach, a ludzie nie placili by za nic."
__________________
Zapraszam do obejrzenia i skomentowania moich tematów ze zdjęciami
Moje zdjęcia
Mine % Friend's screens
~Pierwszy Polski paladyn który zrobił deep fib solo na 52 lv
Mitthenither jest offline