Zobacz pojedynczy post
stary 21-07-2008, 00:26   #447
tOMI555
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

może pisze nie w tym temacie co trzeba ale miałem zamiar żeby to trafiło dokładnie do administracji Tibi.pl

Mianowicie kłopot jest taki:
Cytuj:
"Aby awansować z poziomu 10 na 60 potrzebujesz 2535 dni 17 godzin 53 minut 38 sekund .
taka informacja pojawia się w kalkulatorze po wejściu na palladyna,
z tego co wiem to knightowi skill idzie wolniej niż palladynowi(może raczej z tego co doświadczyłem w grze) a knightowi pisze:
Cytuj:
Aby awansować z poziomu 10 na 60 potrzebujesz 1 dzień 18 godzin 40 minut 35 sekund .
błąd chyba jest od początku ale najbardziej wyraźnie go widać podczas wpisania z 10 do 30 i porównania z 10 do 40
Cytuj:
Aby awansować z poziomu 10 na 30 potrzebujesz 23 godzin 6 minut 21 sekund .
Cytuj:
Aby awansować z poziomu 10 na 40 potrzebujesz 13 dni 8 godzin 5 minut 58 sekund .
a dalej to już szkoda gadać,


jeżeli uznacie że ten temat nie należy do takiego w jakim to napisałem to proszę o przeniesienie go lub usunięcie lecz naprawcie ten błąd to będzie najlepsze rozwiązanie dla nas wszystkich

a jeżeli ten błąd już się ukazał w tym bądź innym temacie to przepraszam za tak zwane spamowanie,


Nie poszukałem tematu z błędami strony ponieważ poprostu nie mam na to czasu znalazłem temat który(podobno z tego co wywnioskowałem z tekstu) trafia do adnimistacji i napisałem to co zauważyłem na stronie.

Z poważaniem tOMI555
  Odpowiedz z Cytatem