Zobacz pojedynczy post
stary 17-11-2011, 23:21   #4053
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post

Chce ktoś replaye z dwoma rankedami przegranymi pod rząd jako caitlyn? 1:10 około 10 minuty w obu meczach. Csów miałem więcej niż drugi AD. Mimo iż nie udało mi się zgarnąć killa, to drugi AD miał kilka razy low hp. Ja nie padłem ani razu przed walką z nasusami/gpami z 3-4/0/0. No nic, próbujemy dalej, z tym że spadłem już z 1240 na 1100 :| Antydebilna op postać plax?


BTW.

Mam do dyspozycji znajomego, ale nie gramy już AD+Support, bo inne linie feedują w ch*j przy takim układzie! Jakieś fajne propozycje na solo top+mid, solo top+jungler, mid+jungler? Ale takie, że win 100 % mimo feeda innych?
Przede wszystkim, przeczytaj co napisalem na gorze.

Keep complaining, najwyzej sam nie grasz wspaniale, na tym elo nie scarrowac gry bedac tak MOCNYM jak piszesz to juz w ogole cud. Wiadomo, ze wykonujac swoja prace na bocie bez nadstawiania karku z supportem mozna robic na wysokim elo bez jakiegos ryzyka, dlatego sie nie gra na bocie, gdyz szansa na easy win jest duzo mneijsza, niz grajac solo topem/junglerem/midem. W ogole pogodz sie, ze przeciwny team jest jednak lepszy, gra sie z KIMS, a nie samemu. Placzac, ze inni lamia a ja jestem zajebisty jest bez sensu.

Bierzecie z kumplem dwa rozne picki, dwa, ktore moga scarrowac. Ja nawet grajac na solo janna jakis czas temu (nie gram rankow ogolnie) na 3 gry wygralem 3, wiec to nie jest jakas duza filozofia - jestes supportem - supportuj dobrze, staraj sie zrobic wszystko, aby cie nie zgankowali, cie nie zabili (mowie tez o teamie), a nie troszczysz sie o swojego lejna i "OMG NOOB TOP". Cos nie idzie? Zamien sie, wiadomo, skrajne przypadki sie zdarzaja co jakis czas, ale to jest nieuniknione. Przytul do wiezy, w razie co spushuj bezpiecznie. Flame przegrywa gry, zobaczysz twitcha w druzynie - jedziesz po nim, co taki czlowiek musi pomyslec? Daje 20:80 szansy na to, ze go zmotywujesz albo sie w***** i to po prostu oleje. Buduj pozytywne nastawienie.

Zamiast pomyslec, co zrobiles zle w tej grze lepiej napisac "omg noob team", proste, ale jakie to dobre rozwiazanie, eh.. Opanowanie to klucz do zwyciestwa wg mnie, oczywiscie w polaczeniu ze skillem, tobie brakuje albo jednego, albo dwoch.

I prosze, skoncz juz z tym plakaniem, gdyz tym do niczego nie dojdziesz w tej grze, elo.

@@ picki? kontra, kontra i jeszcze raz kontra
robek jest offline   Odpowiedz z Cytatem