Zobacz pojedynczy post
stary 08-11-2009, 17:49   #164
Blader19948
Użytkownik Forum
 
Blader19948's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2007
Lokacja: Górzów Wlkp.
Wiek: 30

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 32
Skille: Fist 21
Blader19948 ma numer GG 6065817
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ufocznik Pokaż post
I po co to? I tak zawsze będzie słowo vs słowo.

1. Nie ma dowodów na jego istnienie, wiec prawdopodobnie (drogą dedukcji) nie istnieje.
2. Gdzie i kiedy to powiedział?
3. Gdzie i kiedy to powiedział?
4. Może właśnie po to, żeby tam był? rotfl
5. Pokaż mi takie zdjęcie/film.
6. I na co to jest dowód?



To po cholerę nazywasz to dowodami? Jeśli te informacje są niepotwierdzone tzn., że nie są kur*a żadnymi dowodami, tylko twoimi wymysłami!

Pieprzysz jakieś głupoty, nie wiadomo po co, do tego nazywasz mnie "forumowym lanserem", podczas gdy ja się na tym forum wypowiadam średnio raz na tydzień licząc wszystkie działy.
Poza tym:

To twoje kompendium jest o kant dupy potłuc. Nawet mi się nie chce wymieniać dlaczego. to ty jesteś lanserem, bo starasz się wylansować na drugiego piombona. Jemu nie wyszło, tobie też nie wyjdzie.
Nie będę się z tobą kłócił bo to niema sensu. Tylko gwoli ścisłości wyjaśnię parę rzeczy.

2. CM Craban, po zaraportowaniu buga. Gdybyś przeczytał mój temat to byś wiedział.
3. Knightmare w wywiadzie dla tibia-news. Poszukaj sobie w google. Gdybyś czytał mój temat to byś wiedział.
5. Jest tysiące takich zdjęć zobacz sobie choćby te z mojego tematu.
6. To, że jeśli ktoś go ma (co moim zdaniem jest bardzo prawdopodobne), nie znaczy, że musi się tym pochwalić.

Nie musisz używać przekleństw, żeby stać się wyrazistszą postacią, wystarczy zwykłe "kurcze" .

Forumowy lanser to moim zdaniem komplement. Wszyscy chcemy stać się dr Housem. Ale ty moim zdaniem jesteś naprawdę legendą, wypromowałeś własną unikalną osobowość, jesteś tyraczem tyrających. A do dziś dnia nawet moim idolem.

Normalnie następny Ameriov, spalmy go na stosie itp. itd., ale, żeby powiedzieć co jest źle to ostatni są, tym bardziej, że większości podoba się moje kompendium.

Na koniec nie "To twoje kompendium jest o kant dupy potłuc." tylko "To twoje kompendium można sobie o kant dupy potłuc." Takie znane ludowe przysłowie.
__________________
Najlepszy podpis, to brak podpisu.

Ostatnio edytowany przez Blader19948 - 08-11-2009 o 17:52.
Blader19948 jest offline   Odpowiedz z Cytatem