Zobacz pojedynczy post
stary 06-07-2010, 15:40   #20
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oerciak Pokaż post
Az debilami nie przywykłem rozmawiać, przykro mi.
Dobra zasada, na starość będziesz miał tę przyjemność, że nikt cię nie posądzi o postradanie zmysłów, bo nigdy nie zaczniesz rozmawiać z samym sobą.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oerciak Pokaż post
Polityka obronna, a polityka antysemicka to zupełnie dwie inne rzeczy. Nie cierpimy Żydów nie dlatego, że są obrzezani, czy coś w tym stylu. Nie, my ich nie lubimy ponieważ od XIX wieku włącznie są na terenach Polski okropnym problemem. Dam dwa przykłady z okresu międzywojennego, być może zrozumiesz. W okresie międzywojennym Polacy jak zapewne wiesz, walczyli z czerwoną falą komunistów ze wschodu. Kto popierał komunistów? Żydzi. Jeśli u nas mieszkali, czemu popierali bolszewików? Niech się zdecydują po której są stronie. Dodatkowo większą część mieszczaństwa to także byli Żydzi, dodatkowo nie pozwalali Polakom wejść do interesu, ponieważ uznawają, że, oni naród wybrany = reszta to goje. Goj=bydło, coś jako niższa rasa. I już nie róbmy z nich takich potulnych baranków, bo to zaczyna być śmieszne.
Przeczytałeś to gdzieś? Inaczej: czy mogę dostać jakieś poważne źródło tych informacji?
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem