Zobacz pojedynczy post
stary 30-06-2011, 10:24   #42
Haltek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 30 06 2011
Lokacja: Warszawa
Wiek: 31

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Griamsdell
Profesja: Sorcerer
Gildia: Zwiadowcy
Świat: Antica
Poziom: 12
Poziom mag.: 14
Domyślny

A ja wam powiem tak. Żyjemy w 21 wieku. Przynajmniej raz na 2-3 miesiące wychodzi jakaś gra MMORPG z lepszą grafiką z nowymi możliwościami przez co gracze z innych gier odchodzą i dołączają do tych nowych.

Tibia i tak jest w tyle przez grafikę, przez co dużo ludzi nie ma ochoty w to grać bo jak to mówią nie będą chodzić pixelowym kwadratem. Tibia nie mogła być ciągle tą starą dobrą tibią z wersją 7.6 bo byście zupełnie przestali w nią grać.

Dzięki tym aktualizacją Tibia w jakiś sposób się rozwiją, jednym się podoba innym nie, niestety nikomu nie dogodzisz. Jeśli wy macie w pamięci nadal starą tibię 7.6 i co chwilę wracacie do niej pamięcią to czym prędzej o tym zapomnijcie wersja 7.6 to przeszłość i nigdy nie wróci.

Jeżeli jesteście aż tak zacofani że nie rozumiecie tego to radzę iść się leczyć.


Ja też długo nie grałem w Tibie gdy weszła aktualizacja z mountami zaciekawiło mnie to i wszedłem, nawet mi się spodobało, kupiłem PACC a gdy się skończył skończyłem grę bo gra na FACC nie ma sensu (grałem Druidem) teraz też czekam na tą aktualizację i zbieram kasę na PACC xD
Haltek jest offline