Temat: Konkurs
Zobacz pojedynczy post
stary 21-12-2011, 18:08   #1
Kanfarus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 05 2008

Posty: 64
Domyślny Konkurs

Fajnie, że zrobiliście ten konkurs by przyciągnąć ludzi, ale robicie błąd, że akceptujecie ich nabijanie postów w tematach, które mają nie tylko już pare miesięcy ale i parę lat..

Proponuje byście kasowali posty w takich odświeżanych tematach i nie dopuszczali nowych spamerów do konkursu.

Jak już mają nabijać posty to niech to robią w nowych tematach lub zakładają własne i z sensem, to wtedy takie ściągnięcie ludzi na to forum będzie długofalowe, bo narazie to będzie tak:

typ nabija 20 postów --> udział w konkurs --> i mówi nara do następnego konkursu


Jestem użytkownikiem tego forum od 2008 roku, wcześniej często bywałem na forum też nie będąc zalogowanym, nie nabijałem postów bo nie chodziło mi o to, tak samo bywam często na hunted.pl ale nawet się nie loguje, chociaż też mam tam konto (pod innym nickiem), od paru lat.


Tak nabije do tego konkursu 20 postów, ale będę to robił w aktualnych tematach, a nie jak 95% ludzi w tematach sprzed paru lat.


To, że ktoś zacznie spamić w każdym temacie, nic wam nie da, a w tej akcji przecież wam chodzi o promocje forum, a nie o sprawienie prezentu jakiemuś noobowi.
Kanfarus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.