Zobacz pojedynczy post
stary 21-04-2006, 15:32   #43
Stonoga
Użytkownik Forum
 
Stonoga's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Pod mostem

Posty: 41
Stan: Rookstayer
Imię: Vialix
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura (war)
Poziom: 11
Skille: 18\20
Strzałka

Ech... Sukam i szukam ale jedyne co znalazłem to na razie to że Sam to kuzyn Obiego, że Amber to najładniejsza kobieta nie tylko na rooko ale i podobno na mainie. A Seymour to król rooko ale on jest skromny i założył sobie akademię i uczy newbie. Tylko że dlaczego nikt niewie kto to Dixi. Znalazłem też że Obi całe dnie bez odpoczynku sprzedaje i tak jest tym pochłonięty że w przeciwieństwie do innych nie śpi w nocy tylko sprzedaje (tak naprawde to kazdy NPC sprzedaje cały czas ale to ze NPC odpoczywają to tylko fabuła gry) Teraz jestem juz na 100%pewny ze ze Veroth istnieje! W pokoju Dixi są 2 łóżka!!! hmm... to chyba jednak siostra bo jak by nia nie była to by spali na 1. Aha i coraz wiecej dowodów wskazuje na to że Hiacynth boi sie ratów! Lurujcie do niego rata a ja jescze poszukam.


PS: Ktoś tam wspomniał o pomoscie na której ejst pomost. Po pierwsze to łódź a nie pomost, po 2 Amber była u króla w Thais i gdy tylko przypłynęła zaczęli gadać o nieludzko pięknej dziewczynie czyli o niej - tylko król z nia nieflirował(chyba dlatego że obok niego zawsze ejst jego żona ) Amber miała wykonać jakąś ważna misję za Dallheima ale niestety Tibianus powiedził że ona nie da rady pomóc. Amber zafascynował mainland i zaczęł robic wszystkim psikusy. Było to bardzo łatwe bo każdy jej ulegał nawet najdzielniejsi męże. W koncu zrobiła cos psu króla i ją wypędził (król a nie pies). Powróciła (zabrała ze sobą ziarno bananowca) na rookgaard. No i dochodzimy do momentu jak Amber zamieszkała w jakimś pokoiku pod ziemią. I uwaga! NIECH NOOBY NIE PISZĄ PO RAZ 1000: Amber jest kobietą lekkich obyczajów która dawała duppy każdemu pokolei nawet psu króla i zapisywała to w pamietniku a z maina wziela banana zeby sobie po drodze go wsadzac!!! BO TO SĄ NAJGORSZE BZDETY JAKIE POWTARZAJĄ SIĘ W KAŻDYM TEMACIE O AMBER!!! Dowiedziałem się że Amber to bardzo mądra i rozważna dziewczyna. Miała męża Dallheima i była bardzo pogodna miała poczucie humoru. Kochała męża nade wszystko. I dla noobów: nie ruchała się z psem krola -.- . Jednak gdy powróciła oskarżono ja że to ona ukradła miecz i Dallheim ją żucił. Przestała być juz tak pogodna i zadowolona z życia jka kiedyś. Zaszyła sie w ciszy w podziemiach i założyła jakiś szpitalik czy coś w tym rodzaju. Przestała o siebie dbać choć nawet zgarbiona, smutna, niuśmiechnieta wyglądała jak 8 cud świata (no może troche przesadziłem... ale zmizerniała i zmieniła charakter. Aha i jescze jedno: poniecali ją kapitanowie i silni woje . To historia ideału dziewczyny (ten list niedokonczony do kapitana to on był podejrzewam po rozstaniu sie z mężem). A więc to historia ideału dziewczyny pokrzywdzonej przez los. Niezajmujmy się tym bo to chyba wszystko o Amber co jest ważne. Zajmijmy się lepiej tematem Hiacynta -zluryjcie ratka plxxxxxx
Stonoga jest offline   Odpowiedz z Cytatem