Zobacz pojedynczy post
stary 21-04-2006, 16:02   #45
segnis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 03 2004

Posty: 40
segnis ma numer GG 1659920
Domyślny -.,.-

czesc.
Dawno nie gralem w tibie, ale ostatnio w telewizji cos tej grze uslyszalem i wlazlem na tutejrze forum i przy okazji przeczytalem ten post, i wrocila chec zdobycia spika. Mam wlasnego rookstayera i tez mam troche informacji, ktorych nie zobaczylem w tym poscie. Pewnie i to znacie, ale moze nie wszyscy ;>

Dallheim: Wlasciciel najpotezniejszej broni na rooku. Kiedy sie go zapyta o "weapon" odpowie nam w czasie present simple, co oznacza, ze nadal posiada spike, albo tak mu sie wydaje. Jednak o to co zauwazylem: O spike'u nie mowi "Spike sword" ale "Spikesword". Wiec moze jest to jakis blad, i jak sie pyta npc o "spike sworda" to nie reaguja, ale na "spikesworda" zareaguja ?

Amber: Wrocila z main, to wiemy. Jednak dlaczego Dallheim jej nie ufa ? Jednym z tych powodow moglby byc fakt, ze ukradla mu spike sworda(bardziej prawdopodobne jest ze Dallheim nadal go posiada. To tylko hipoteza). Wiadome jest rowniez, ze amber byla wieziona przez orkow przez kilka miesiecy, tam sie nauczyla orkowego jezyka ( hi, orcs, prisoner). Jesli bylaby wiezione przez orkow, to raczej odebranoby jej wszystko, rowniez z bronia (czyt. SPikey). Wiec jest szansa, ze orki sa nadal w posiadaniu sofa. <<mialem cos jeszcze tutaj napisac, ale zapomnialem. jak sobie przypomnie to dopisze>>

Trolle: Gorka kolo wysepki z Spike swordem i kolo gorki minotaura. Po server save, mozna tam znalesc kartke (przynajmniej tak kiedys bylo, ale chyba nadal istnieje), na ktorej jest napisane (moge cos przekrecic, ale chyba cos takiego tam bylo), ze trolle raz zakradly sie do miasta i cos ukradly, ale co ? Czyzby spikesworda ? Czy to moze one wrzucily tam nasz skarb ? Poszukajcie tej kartki, ja tez sprobuje...


Jak sobie cos jeszcze przypomnie to dpisze..

Seg.
segnis jest offline   Odpowiedz z Cytatem