Zobacz pojedynczy post
stary 14-06-2006, 16:21   #38
chesek
Użytkownik Forum
 
chesek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 368
Stan: Usunięty
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
co chodzi o Vampira w 8 godz huncenia wylotowalma 2 tarcze
Planem softu jest powiekszenie mapy facc czyli za rok moza liczyc na nowe expowiska i questy. Zrubice identyczny poradnik o Ghuslandzie Bendzie milo
jak by bylo wiencej osub na forum jak nasz mily kolega co zrobil poradnik bylo by mniej dedow
dzikuje za wysluchanie. Niekarac za ortografie Niespalam w nocy bylam na dyskotece wienc niewidze blendow
;O.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Brat Dregalla
Tak... Zastanawiam się czy ja na 30 lvl knightem z tymi skilami <------
mogę iśc tam za schody na dark monki asasiny.Ciekawe jaki trzeba mieć lvl żeby ubic te monki (za teleportem) stone golemy dsy przecież kurde ja nie wiem no :/.Podziwiam jeśli ktoś to ubije.A tak swoją drogą to ja juz troche expie w katedrze i powiem ze calkiem fajnie sie tam expi moze zostane nawet do 60 lvl nie zartuje chyba nie az tyle chociaz... nie wiem ale co do poradnika to nice podoba mi sie bardzo fajny.szkoda ze na katedrze tyle osob expi bo w 1 osobe to by bylo c u d o w n i e ... chyba się zagalopowałem to
See You In Tibia in Furora or Hiberna
Skille masz dobre, ale imho nie opłaca się tam schodzić - uhy pójdą, a loot kiepski (dark monki) chyba, że będziesz lurować pojedynczo.
Widziałem parę osób z 50,60+ lvl, które expią na DC (-1), ale na ten lvl jest więcej expowisk (facc), na których więcej expa i lepszy loot zgarnialiby na godzinę.
chesek jest offline   Odpowiedz z Cytatem