Zobacz pojedynczy post
stary 03-09-2007, 20:58   #74
Royalkowaty
Użytkownik Forum
 
Royalkowaty's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2006
Lokacja: Suwałki

Posty: 179
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Poziom: 70
Skille: 78+2/56
Poziom mag.: 16
Royalkowaty ma numer GG 8594747
Evul Ja kce duszo zeczy !

Oczekuje zbalansowania tzn. Powrotu DMG sorców z magii, pallek mógłby wybierać czy idzie w magie czy dist ;P(z powodu 200pall walnie 400 z powerca i 1000? z sd, to by z demonów nie wychodził ...). Ktoś powiedział że "upgrade do 7.3-7.5", nie zgadzam się, tera gdy nooby umią chodź troche grać zrobiły by se farme druidów ... Twórca tematu - jesteś ŻAŁOSNY, "addony dla facc", JEBCIE SIE po kiego chuja za pacc płace ? Żeby mi 25 pallek z hunter glovesami szpanował ? ... Wiele osób pisało głupoty, jednak nie mam weny cytować i was poniżać. Ludzie co wy widzicie w tibii 7.1-5, to były czasy nudy i monotonii... Mam nadzieje że post przybliży wam to o co wy walczycie, ten temat tak jak każdy kiedyś usuną! Miejmy nadzieje że nic w tibii sie nie zmieni, oprócz dodawania terenów i "łagodnych" balansacji profesji, uznam że każdy głupi powinien zostać nagrodzony warnem np. "Ja kce addony na facc i upgrade do 7.3"

EDIT: dodam pare mądrości:
Kiedyś prawie niemożliwe było wbicie knightem w miesiąc 70lvl, teraz wystarczy 5h dziennie żeby na 70lvl mieć te 75/60! Mianowicie teraz gdy każdy robi knighta i palla, gra sorcem/druidem robi się łatwiejsza, gdyż wiele expowisk dla magów staje się wolna, lecz nie dawno zauważam tam pałętających się pallów i knightów. Ostatnio zaobserwowałem dziwną scenę: aczkolwiek 11 pall wybijał 31 druidowi. Kiedyś taki pallek by się zastanowił zanim by walnął z tego bolta w obawie o trap, teraz taki palant z "dwarven shield i 10 sperami" leci na cyce bez waste hp ... Teraz PG najtem/pallem jest dziecinnie prosta, idziesz na DC 20lvl 50/50 i wyciągasz exp + cash, a sorcem/druidem musisz męczyć jakieś soldy lub roty(max 10k/h?), Postacie pacc mają exp miodzio i do 80~lvl wg. mnie różnicy VISami się nie zauważa(przed UP 50 ed z 144 do 133, rzadziej wchodzi 100+) Kiedy dziś 8.0 ludzie myśla że są QL bo grają pół roku i 100lvl to mówi się PHI, w tyle czasu to ja bym miał większy, a kiedyś ludzie grali 20 per day i wbijali lvl dziennie na 120lvl~to był wyczyn, a dziś na frostach(żal mi ich xD) taki 41 pall, na drugi dzień miał 47.

Pogląd tibijzyka: Achh ale ten świat tibijski jest nie sprawiedliwy.

I JESZCZE RAZ KTOŚ NAPISZE ADDONY DLA FACC BANA MU ...

Ostatnio edytowany przez Royalkowaty - 03-09-2007 o 21:09.
Royalkowaty jest offline