Zobacz pojedynczy post
stary 09-06-2011, 19:54   #11
RookeR
Użytkownik Forum
 
RookeR's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2007
Lokacja: W Domu :)
Wiek: 32

Posty: 244
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez voice Pokaż post
- Hyacinth i szczur - Druga pogłoska, która mnie bardzo zaciekawiła. Jak wiemy, Hyacinth boi się szczurów. Wiemy też, że sprzedaje potiony (kiedyś fluidy), czyli możemy wywnioskować, że zna się na magii.
To że potrafi ważyć mikstury nie czyni go magiem... Co najwyżej alchemikiem.
Cytuj:
Według tej pogłoski, Hyacinth zna Mino Maga (to akurat jest faktem, jeżeli napiszesz do niego "magic" powie, że jest jednym z kilku, którzy znają się na magii, niestety wyczuwa zło rodzące się gdzieś pod ziemią)...
Hyacinth zna Mino Maga? Niby skąd? Razem w karczmie piwo pili a potem chodzili i chędożyli dziewki? Proszę Cię, jeżeli dla Ciebie dowodem że go zna jest to że wykrywa JAKĄŚ moc magiczną* to gratuluje.

* Tą mocą może być równie dobrze Nieumarlak w katana room.
Cytuj:
Może musimy mieć większy lvl, i wtedy nam powierzy pokonanie Minosa?
Jaki? 200? 300? Jakoś 100 levele gonią po rooku (na bocie głównie) i żaden nie ma miecza i nie pokonał Minosa.
Cytuj:
- Trolle i Karteczka na Troll Tower - Znaleziono karteczkę na Troll Tower (czy Troll Hell, jak kto woli), że Trolle kiedyś ukradły coś miastu - może Spike Sworda?
A może Harry Potter?
Ok, wredność na bok. To co ukradły Trolle to nie był Spike Sword. Tutaj Cię zaskoczę bo to były...OWCE i beczki. Tak, owce które sobie chodzą tam razem z Trollami.

Cytuj:
- Dźwignia u Toma - Nad sklepem Toma jest pokój (zamknięty), w którym jest dźwignia. Podobno trzeba ją przesunąć, aby dostać się do Mino Maga.
Hm, a może po prostu otwiera kratę będącą obok pokoju Toma... Nie no żeby to takie trudne do dedukcji było, ale ja jakoś się domyśliłem.

@topic:

Reasumując:

Niestety nic nie wniosłeś do tematu [jedynie pozbierałeś wszystkie inf do kupy]. No po za tą Twoją teorią z skórami Orców. (Które są dostępne od 2-3 updatów? A Miecz od początku Rookgaardu tam leży na wyspie).


Pozdrawiam RookeR
__________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze".
A. Sapkowski - Czas pogardy

Dziadki z którymi grałem na Candi i dyskutowałem na forum rookgaardu, jeśli ktoś to czyta odzywajcie się na priv - od czasu do czasu będę przeglądał skrzynkę tutaj

Ostatnio edytowany przez RookeR - 09-06-2011 o 19:57.
RookeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem