Zobacz pojedynczy post
stary 08-07-2011, 01:19   #19
oskaruniu
Użytkownik Forum
 
oskaruniu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2011

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Astera/Selena
Domyślny

To mój pierwszy post na tym forum wiec prosze o wyrozumialosc.

Przeczytałem kiedys o ty jak znaleziono dwa punkty na ktorych trzeba stanac aby ss znikl, a bylo to tak: pewna grupka osob hakli z cipu mapke swiata tibi, przeszukujac ja natkneli sie na 2 hexy (trzeba cos zrobic aby cos sie stalo, w tym przypadku staniecie na 2 polach) ktore postanowili sprawdzic, zauwazyli ze spike sword znika (o czym wczesniej trabiono na wielu forach) umieszczono to na pewnym forum, lecz admin tego fora sprawdzil to (znikniecie ss) i usunol caly artykul, stwozyl film w ktorym pokazuje jak go zniknac i tym samym rozslawil swoj nick.
(Wiadomości zawarte wyzej wziete z postow "Pana klocka")

Odkrywcy tego zjawiska stwierdzili rowniez ze oprucz znikniecia sworda i przygaszeniu ogni nic wiecej sie nie dzieje (tymsamym wszelkie pomysly typu "mi sie wydaje, ze ss pojawia sie u mino maga" sa bledne.

Co do pomyslu, ze mino maga zabic nie mozna bo lotnac z niego mozna "cos tam" tez sie nie zgadzam poniewaz, na mainie z mino leci poison dagger a na rooku nie.

Co do "NPC Vendor", nie istnieje i nigdy nie istnial, cipy na swojej stronie napisali ze sprzedaje na przemian z "kims tam" przez pomylke (chcieli napisac cos innego a ze ich angielski nie byl najlepszy napisali to, no coz, pomylki zecza ludzka)

co do "NPC Dallheim" pisze on to w ten sposob z ktorego wynika, ze ss'a nadal posiada, jego prawdziwym posiadaczem jest koles z edron (gdy napiszesz do niego "sword of furry" odpisuje ze mial kiedys taki miecz)

Co do "alchemik nie używa magi", seymor powiedzial, ze jedyna osoba potrafiaca uzywac magii jest Hyacinth,
"12:02 Seymour: The only magic-user on this isle is old Hyacinth"

Na koniec wg. mnie oczywistym bylo i jest ze dzwignia u toma otwiera pomieszczenie obok, a co w skrzyniach jest? nie wiem.

1.Ps:stworzylem hara na Selanie i czekam na mozliwosc kontaktu.
2.Ps:wszelkie poprawki mile widziane
3.Psrzepraszam za nieuzywanie polskich znakow i bledy.

Ostatnio edytowany przez oskaruniu - 08-07-2011 o 01:41.
oskaruniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem