Zobacz pojedynczy post
stary 29-04-2016, 13:39   #1
Gobi92
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Z powrotem po latach...

Hej.
Na wstępie może się lekko przypomnę kim jestem. Chociaż nie wiem czy ma to sens bo pewnie nikt ze starej gwardii już tu nie zagląda, ale no cóż. W każdym razie jestem Gobii, kiedy te forum tętniło życiem tak samo jak Rookgaard byłem tutaj jednym z najbardziej aktywnych użytkowników. Ostatnio stwierdziłem, że fajnie będzie powspominać więc wszedłem sobie na tibia.pl i zacząłem czytać stare tematy na Tajemnicach. Coś mnie tknęło i stwierdziłem że po około 7-8 latach znowu zaloguję się na Tibie i zrobię sobie Rookstayera. Wybrałem Xantere dlatego, że kiedyś tam dużo grałem no i się zaczęło. Niestety gdy się zalogowałem moim oczom ukazała się jakaś dziwna wyspa. Poczytałem trochę na necie okazało się, że jest to jakiś Dawnport i teraz on jest wyspą początkową, ale jeśli ktoś chce może się przenieść na Rook i tam grać (warunek, musi mieć jedną postać na mainie). Tak więc wbiłem na jednej postaci szybko 8 lvl wyszedłem nią na maina i stworzyłem następną, którą przeniosłem od razu na Rookgaard. Nie potrzebowałem dużo czasu, żeby stwierdzić, że ta wyspa umarła. Kiedyś tętniąca życiem, a teraz jak chce z kimś pogadać zostają mi NPC. Zasmucił mnie ten fakt strasznie, ponieważ mam tyle wspaniałych wspomnień z grania na tej wyspie, tylu świetnych ludzi wtedy poznałem, a teraz to wszystko po prostu nie żyję.

Opowiedziałem w skrócie moje odczucia, a teraz do sedna. Po kilku przemyśleniach stwierdziłem, że zaryzykuję i napiszę tu. Wpadłem na pomysł, że może są jeszcze jacyś chętni albo też zagląda tu ktoś ze starych znajomych i chciałby razem ze mną podjąć się akcji "ożywienia" Rookgaard'u? Wiem, że to brzmi trochę naiwnie, ale mogłoby być całkiem fajnie. Jedyne co byśmy musieli zrobić to wszyscy tworzyć postacie na jednym serverze np. Xantera i grać tam. Jeden rookgaard zacząłby tętnić życiem.

A więc jeśli ktoś to czyta i miałby ochotę wrócić trochę do starych czasów, starego Rookgaard'u to zapraszam na Xantere.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.