Zobacz pojedynczy post
stary 21-08-2004, 20:53   #198
Katanas
Użytkownik forum
 
Katanas's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2004
Lokacja: niewazne

Posty: 23
Wyślij wiadomość przez ICQ do Katanas Katanas ma numer GG niewazne Katanas ma login Tlenu niewazne Adres Jabbera do Katanas
Domyślny

Racja niepisalem jak tenowac palkiem ale pisalem jak trenowac rycerzykiem a wiec heliwurab badnij pierwszego posta na stronie nr 36 a palkiem trenuje sie tak
Jesli trenujesh z kolega to : jak najlepsze armory (czyli to co daje obrone) i przede wszystkim speary nie trenuj z lukiem albo z kusza bo to strata strzal badz boltow i niezapomnij miec full shielding bo na dobrych skilach latwo zabijesh kolege
Z potworami tak samo : speary najlepsze armory jakie sie ma (.....obrona) full shielding jak zapomnish to kicha potwor zginie i nara szukaj nastepnego jak trenowalem na securze to trenowalem z 5 trolami full shielding i speary nabilem skile 40/30 (cos kolo tego niepamietam dokladnie) na 8 lvl potem oczywiscie poszedlem na moje stale miejsce expowania czyli kopalnie ko,lo kazo zawsze tam mnie znajdziecie (jesli ktos gra na isarze imie udostepniam tylko znajomym ) no to napisalem jak trnowac palkiem i mam czyste sumienie mam nadzieje ze jakos pomoglem aha zemnie tesh zklerotyk moim zdaniem fajne miejsce do huntowania to kopalnie kolo kazo albo folda ale na foldzie duzo PK sie kreci
Katanas jest offline   Odpowiedz z Cytatem