Zobacz pojedynczy post
stary 05-07-2009, 12:48   #21
Ok'rzes
Użytkownik Forum
 
Ok'rzes's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2007
Lokacja: Jelenia Góra

Posty: 553
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Hiberna
Poziom: 10
Skille: 420
Poziom mag.: 10
Ok'rzes ma numer GG 6156548
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez KoXiS Pokaż post
Wszystko w porządku, ale 4 osoby nade mną są ze świata non pvp, więc pytam się jak oni mogą tutaj snuć osądy skoro dobrze nie wiedzą jak to jest?Ja osobiście też nie gram na pvp, a nigdy nie miałem tam większego lvl'a niż 100 więc się nawet nie wypowiadam. Aczkolwiek po nażekaniach tych wysokopoziomowych graczy z pvp śmiem twierdzić, że black skull to złe rozwiązanie. Podsumowując jestem w stanie stwierdzić, że nie zbyt wiele wiecie na ten temat, więc wstrzymajcie się od komentarzy typu "to dobre rozwiązanie". Bo wiem jak to może zdenerwować kogoś kto nie popiera tego black skulla i widzi osoby, które piszą "nie wiem na co nażekacie to bardzo dobre rozwiązanie" a w profilu mają Guardia, Astera itd. (Nie chcę nikomu zabierać wolności słowa, ani tym podobnych. Więc niech jakiś mi tu kozak nie wyjeżdża ze słowami "mogę mówić co mi się podoba", a ja przecież chciałem tych nade mną przekonać, że prawdopodobnie gadają głupoty dlatego, że nie byli na miejscu 150 ms z pvp)

PS. Myślałem w sposób taki jak Luki Asen, ale widocznie... Mało wiem.

ja też z non pvp plx i co z tego skoro 120 + rp i 140+ ms na pvp ? Nie wypowiadaj się.
Ok'rzes jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.