Zobacz pojedynczy post
stary 25-04-2009, 00:35   #437
dawidfrelian
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 11 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Selena
Poziom: 52
Skille: 85/65
Poziom mag.: 14
dawidfrelian ma numer GG 2707349
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kasiek123321123 Pokaż post
Ludzie wescie ogarnijcie bo przesadzacie.
Pacc ma nowe wyspy itp. bo PLACI
wy niemacie bo nieplacicie.
Z Pacc jest tak jak pelna wersja gry
facc= demo
i przestancie gadac glupoty.
Jeszcze mnie wkurza jak facc nazeka na lagi . Pacc to rozumiem.
Ale Facc nic nieplaci. Gdyby tibia cala byla za free z czego mieliby servy utrzymywac?
Pacc was utwrzymuje w tej grze! ROZUMIECIE?!
Rozumiem, ale część osób nie może po prostu przeboleć, że ta firma stała się tak niesamowicie komercyjna. Cóż, mają i rację.
Była jeszcze super wypowiedź na 1stronie ale nie dałem cytatu.

teraz ja się trochę poużalam
1. Ona dąży do takiej komercjalizacji, że za 3 lata będzie pewnie całkowicie płatna (a nie porównujmy jej do World Of Warcraft, bo to nie ma sensu). Już wystarczy samemu odpowiedzieć sobie na pytanie, po którym update zaczęto iść na rękę graczom z PACC. Dałoby się to przeboleć, gdyby kurs walut był ustabilizowany, a tu dupa;
2. Nie wiem właśnie jaki jest sens dawać wszystko PACC'om, gdy każdy kto jest nowy i poznaje tę grę, z góry ją przekreśla (zakładam, że nikt z was tu piszących nie kupił go po tygodniu gry). Wkrótce grając np. na światach z PvP dowiaduje się jak to gówno może zrobić. Trzeba jakoś zachęcić tych graczy do grania. Odpaliliby jakieś inne lokacje, a nie tydzień expa 2x.
3. PG mogą ponarzekać na staminę.
4. Ta 42-ga godzina jest totalnym niewypałem. Durne nawiązanie do World Of Warcraft (2x expa gdy jesteśmy wypoczęci). Tylko Pacc
5. PACC powinien być głównie z perspektywy możliwości grania na Premii.
6. No więcej światów, wiem, że masa ludzi czeka, czeka i nie może się doczekać.
Co jeszcze pozostało:
*ta grafika, klimat, virtual i real znajomi na servach. Tego nigdy tej grze nie zabraknie
*dodali ciekawe bonusy do atrybutów broni. UWAGA! element wyższej matematyki masz katanę ma 11+1 (chyba) obrony ile to jest? - faktycznie zmusza do intensywnego myślenia.

z punktu widzenia osoby znającej się na c++ przy tak skąpej grafice nie rozumiem konieczności stosowania openGL dla Tibii (nadrzędny cel update'u 7.7)


7. Tibia - gra dla kaleki (zero oldschoolu)

7.1. wstawili itemy pod hotkeye - połowa graczy teraz gdyby miała się wyleczyć z plecaka i ctrlem i na siebie myszką chybaby się posrała;
7.2. anti-luring - luring to już oldschool (gsy w thais-taa pamietam);
7.3. samowracające speary (na żyłce cieńszej niż jeden piksel - czyli niewidocznej heh) - ze względu na stealujących noobów. Patrząc na to z punktu widzenia gracza - ze względu na brak konieczności używania bota i zamartwiania się o to (patrzy się teraz na ilość spear);
7.4. samonaprowadzające VISY (zero zręczności, czyste kalectwo - expienie na dragach np. sorcem było dużo trudniejsze);
7.5. zmienili trade aby się nie przepisać, zresztą, a jak któreś 5letnie dziecko pisać nie umie nazw itemów to ma obrazki i nauczy się buy i sell i jest ok;
7.6. teraz anti-stairhopping - niby ciekawy element ale to w walce przeciwko potworkom (PvE) utrudnia nam życie? Po raz pierwszy CipSoft utrudnił cokolwiek, bo od dłuższego czasu ułatwia. Na PvP Player Killing to strata czasu i cierpliwości. Pekowanie w pojedynkę mija się z celem (nie muszę opisywać, każdy kto pekował ostatnio na PvP wie, że to jest najgorsza bolączka teraz. Resztę można przemilczeć, ośmieszyć, ale to? Każdy ucieka do ropeplace'u czy schodów i tu się kończy nasza przygoda z PK).
7.7 amulet of loss - trzeba być na bieżąco - to już przegięcie, zmniejszenie kar tym bardziej taki bot spadnie 1 level i nic nadrobi to bardzo szybko. Cóż, bywa. W działach z info nt. 8.41 ktoś napisał, że teraz to gra dla dzieci. Nie racja?
Jedyne, co może cieszyć ale subiektywnie, bo mnie cieszy a bottera nie - to masowe bany.


W koncepcjach typu: wstawienie protection zone w miastach na PvP etc. wypowiadają się osoby z celesty, nerany, astery (bez komentarza).

Serwery są wyłączane głównie z prostego powodu ddosów, na które cipsoft działa po najprostszej linii oporu. Po co spierać się z hackerami, po co stawiać im zarzuty - wyłączy się website i servery - przeczeka trochę i nic.

Kolejna bolączka to brak walk z hackerami (ściągnij linuksa skończą się hacki). Sporo osób wie jak namierzyć hackera i chociaż poznać tożsamość. Czemu CipSoft nie udostępni listy logów z poszczególnego Hosta na konto? Szkoda przeciążać serverów tak zbędnymi informacjami (chomiki napędzające w klatkach nie wyrobią).


Tibia - Free Multiplayer Online Role Playing Game.
Premium powinien być benefitem.

Niech jakoś ratują tę grę i wybrną z tego gówna, w które wpadli (polityka prywatności - wew. programy widzą twoje taktowanie rdzenia app. w tle itp) bo sporo ludzi im odpadnie.

Ostatnio edytowany przez dawidfrelian - 25-04-2009 o 00:46.
dawidfrelian jest offline   Odpowiedz z Cytatem