Zobacz pojedynczy post
stary 05-05-2009, 15:34   #438
Kefka
Użytkownik Forum
 
Kefka's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2008
Lokacja: Rydułtowy

Posty: 53
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 40
Skille: 70/69
Poziom mag.: 4
Kefka ma numer GG 6815433 Send a message via Skype™ to Kefka
Domyślny

Cytuj:
Rozumiem, ale część osób nie może po prostu przeboleć, że ta firma stała się tak niesamowicie komercyjna. Cóż, mają i rację.
Jak wszystko w dzisiejszych czasach.

Cytuj:
1. Ona dąży do takiej komercjalizacji, że za 3 lata będzie pewnie całkowicie płatna (a nie porównujmy jej do World Of Warcraft, bo to nie ma sensu). Już wystarczy samemu odpowiedzieć sobie na pytanie, po którym update zaczęto iść na rękę graczom z PACC. Dałoby się to przeboleć, gdyby kurs walut był ustabilizowany, a tu dupa;
Nie będzie całkowicie płatna, CIP nie jest głupi, musi wpierw zachęcić do gry (FACC).

Cytuj:
2. Nie wiem właśnie jaki jest sens dawać wszystko PACC'om, gdy każdy kto jest nowy i poznaje tę grę, z góry ją przekreśla (zakładam, że nikt z was tu piszących nie kupił go po tygodniu gry). Wkrótce grając np. na światach z PvP dowiaduje się jak to gówno może zrobić. Trzeba jakoś zachęcić tych graczy do grania. Odpaliliby jakieś inne lokacje, a nie tydzień expa 2x.
Jak zaczyna grać i podoba mu się gra, wciąga to po jakimś czasie może kupi PACC, jak komuś się nie podoba to i PACC nie pomoże.

Cytuj:
4. Ta 42-ga godzina jest totalnym niewypałem. Durne nawiązanie do World Of Warcraft (2x expa gdy jesteśmy wypoczęci). Tylko Pacc
Ale czemu jest niewypałem?

Cytuj:
5. PACC powinien być głównie z perspektywy możliwości grania na Premii.
Wtedy nikt by nie wydał na to 20 euro
Cytuj:
6. No więcej światów, wiem, że masa ludzi czeka, czeka i nie może się doczekać.
Ponieważ stare światy świecą pustkami?

Cytuj:
UWAGA! element wyższej matematyki masz katanę ma 11+1 (chyba) obrony ile to jest? - faktycznie zmusza do intensywnego myślenia.
+1 oznacza, że tarcza otrzymuje dodatkowy 1 def, lol

Cytuj:
7.1. wstawili itemy pod hotkeye - połowa graczy teraz gdyby miała się wyleczyć z plecaka i ctrlem i na siebie myszką chybaby się posrała;
Tu się zgodzę.

Cytuj:
7.2. anti-luring - luring to już oldschool (gsy w thais-taa pamietam);
Skąd zlurowali GSa do Thais? Chyba nie z PoHu? Przecież na drodze do Thais były schody.

Cytuj:
Kolejna bolączka to brak walk z hackerami (ściągnij linuksa skończą się hacki). Sporo osób wie jak namierzyć hackera i chociaż poznać tożsamość. Czemu CipSoft nie udostępni listy logów z poszczególnego Hosta na konto? Szkoda przeciążać serverów tak zbędnymi informacjami (chomiki napędzające w klatkach nie wyrobią).
IMO tylko kretyni dawają się zhackować i to wyłącznie z własnej winy, CIP nie ma nic do tego.
__________________
Chwalmy Czarną Rase!!!

Oto szaman z wioski w Togo:

Kefka jest offline   Odpowiedz z Cytatem