Zobacz pojedynczy post
stary 02-12-2005, 21:26   #250
Thanatos
Użytkownik Forum
 
Thanatos's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005
Wiek: 35

Posty: 38
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Świat: Shivera
Poziom: 33
Skille: 20/25
Poziom mag.: 36
Domyślny eee... to chyba tu

Nie wiem czy w dobrym temacie to pisze (jeśli nie to czołgam się i błagam o wybaczenie ) ale chciałbym prosić o dodanie do projektu "Podziel się swoim szczęściem" pewnych kryteriów dot. "nietypowych umiejętności" mam tu na myśli:
distans knighta, fighting palladyna, fighting/shielding sorca i druida. Zaraz ktoś powie, że to głupota ale czasem taka głupota może doprowadzić do ciekawych rezultatów i/lub do zabicia nudów rutynowego zachowania danej profesji.

A teraz 2 przeciwne opinie napotkanych graczy, którzy zobaczyli mojego knighta (drugi char) walczącego spearami :
"Are u stupid - knight shouldn't be fighting with spears"
"Inny Gracz-Funny
IG-what skill u got in dist?
Ja-15 (lev 12)
IG- if u made 40 this will be something unusual
IG-nice"

Szukałem czy taka propozycja była i znalazłem tylko 1 (poza moim własnym) post bespośrednio w temacie "PsSS" - oba bez odpowiedzi. Jak coś przegapiłem to znowu się czołgam i proszę o wybaczenie.
__________________
Soon Earth will be ours!!

Tekkaman & Tibia Rulez!!


Wróciłem do gry na początku kwietnia i jakoś mi idzie - hakerstwo to bardzo... brak mi nawet słów - w każdym razie straciłem kasę (głównie zainwestowaną w eq) zbieraną przez 8 miesięcy.
Ale nie jest źle - w miesiąc odpracowałem już połowę z 7dmiu miesięcy...

Ostatnio edytowany przez Thanatos - 02-12-2005 o 21:28. Powód: I know the power of "search" button!!
Thanatos jest offline   Odpowiedz z Cytatem