Temat: Autobiografie
Zobacz pojedynczy post
stary 25-02-2009, 01:10   #8
Morderff
Użytkownik Forum
 
Morderff's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2006
Lokacja: Myślenice

Posty: 430
Stan: Niegrający
Imię: Morderff
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 69
Domyślny

2003-2004 jakoś wtedy usłyszałem o Tibii. Kolega grał w to na laptopie i nie mogłem oderwać oczu byłem tak zaciekawiony tym światem. Początkowo titania, tam spotkałem jakiegoś 36 lvl bodajże Reeborn i wtedy już mnie rook zaciekawił. Początkowo postacie na maine i granie w kafejkach internetowych. Potem mama pozwalała mi w pracy grać co tydzien w piątki po 3h no i w ferie zimowe też. Kubinho Rook powstał w 2005 i nie był przeznaczony do wbicia jak największego lvl. Moim celem był skormny 20 lvl i poznanie rooka. Po paru tygodniach gry troche byłem znudzony ale niektóre osoby trzymały mnie na rooku. To była naprawdę ciekawa przyjaźń... Ale wkońcu najważniejsze dla mnie osoby odwróciły się ode mnie. No i przestałem grać na rooku. Po kilku miesiącach znów wróciłem, zaciekawiły mnie różne mity typu Brass Armor Lesia Obwiesia itp. Kiedy pojawił się Spike Sword na rooku (Slythia) znów nabrałem zapału. Troche skillowałem głównie pomagałem newbie, bo na tym opierała się cała moja gra na. Starałem się organizować różne eventy albo małe akcje typu np. Prezenty na święta, co nie było moim pomysłem... Dużo przez pomoc poznałem osób ale niestety przyjaźniły się ze mną tylko dlatego, że tu miałem 20+ a na mainie 50+ co dla jakiegoś newbie było imponujące. Moja postać nie była wspaniała, ba była poprostu kiepska żadnej kolekcji mało kasy i w ogóle... Wszystko co miałem oddawałem znajomym którzy zbierali dane itemy. Ogólnie próbowałem grać samotnika na tej wyspie, lecz jakoś nie potrafiłem i poznałem potem wielu wspaniałych ludzi.
Teraz Kubinho posiada 27 lvl wiem tylko... ale chyba każdy normalny człowiek wie, że nie lvl sie liczy, chociaż większość tych Rookstayerów z górnej pułki na to właśnie patrzyło... Potem byłem zdziwiony, że taki 50 lvl ze mną rozmawia. Na koniec powiem, że nie żałuje, że straciłem tyle czasu na tą gre i na wbijanie 27 lvl na Rookgaardzie. Zawsze dążyłem do tego, żebym był szanowany w świecie Rookgaardu, ale tego nie osiągnałem...

Pozdrawiam
__________________


Mój film
http://www.youtube.com/watch?v=HNKcb85_Tu0



Ojczyznę kochać trzeba i szanować
Nie deptać flagi i nie pluć na godło
Należy też w coś wierzyć i ufać
Ojczyznę kochać i nie pluć na godło

Ostatnio edytowany przez Morderff - 25-02-2009 o 01:12.
Morderff jest offline   Odpowiedz z Cytatem