Temat: Autobiografie
Zobacz pojedynczy post
stary 16-12-2010, 14:35   #12
Keffcio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 12 2010
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki
Wiek: 30

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kevanek
Profesja: Rookstayer
Gildia: Requiem Mass
Świat: Galana
Poziom: 57
Keffcio ma numer GG 12226863
Domyślny

Początki mojej przygody zaczęły się dokładnie 27 Września 2007, o 12:57:59, wtedy to stworzyłem konto. Po kilkunastu minutach zalogowałem już na Kevan Hylots - Nie był to sugest name Sąsiad miał na Galanie postać o nicku Kevan Hylot ja po prostu dodałem s na końcu. Pamiętam wtedy był podwojony exp, i bardzo fajnie mi się expiło na poison cave. Gdy wbiłem 8 lvl dostałem wiadomość że kolega padł i już nie gra, a więc postanowiłem expić dalej - miałem głupi pomysł że wyjdę na 20 poziomie=] A gdy wbiłem już najprawdopodobniej 14 poziom, spotkałem Wonszboa który miał chyba 9 poziom. Od tamtej pory ciągle się z nim 'bujałem' po Rookgaardzie.





Nadszedł czas gdy na Mino Hell poznałem kolejną osobę, był to Slyn Mondar.



Kolejnie były to osoby z tz. Ekipy z pod studzienki, które już nie expiły.
Trapy oczywiście szły równo na Galanie Nie było ich za dużo po naszych akcjach



Aż pewnego dnia miałem hacka, do tej pory nie wiem jak to się stało no nic, Kevan Hylots na mainie, więc co mam robić ? Koniec z Tibią. No i jak prawdziwy Tibijczyk wróciłem do tibii po ok. pół rocznej przerwie. oczywiście na Rookgaard - Galana i tak właśnie powstał Kevanek.



Oczywiście do 20 cisnąłem po woli. Od razu obrałem sobie cel - odrobić taki lvl jaki miałem na Kevanie Hylotsie a mianowicie 32 lvl Wbiłem taki lvl po paru miesiącach, kolejny cel ? lecim do 40 lvl'a.
Następnie myślałem nad 50 lvlem i tak grałem po woli lvle jakoś szły i tak właśnie podbijam do 60 lvl'a \o/



Aktualnie mam parę celi, ale główny to 100 poziom. Mam nadzieję że kiedyś wbiję ten przepiękny adv.

Pozdrawiam wszystkich czytelników, rookstayerów oraz przyjaciół z Galany.

Ostatnio edytowany przez Keffcio - 16-12-2010 o 14:46.
Keffcio jest offline   Odpowiedz z Cytatem