Temat: Amway
Zobacz pojedynczy post
stary 16-07-2009, 21:37   #1
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny Amway

Amway? Co o tym sądzicie?
Mnie kumpel próbuje do tego wciągnąć, ale od początku:

Jest 2 tygodnie przed sesja,a ja rysuje zaległe rysunki techniczne ( studia inżynierskie), spostrzegłem że dzwoni telefon ( najlepszy z gim, a jak bylem w LO to nadal z nim utrzymywałem silny kontakt, potem znalazł dziewczynę i się odseparował). Zadzwonił do mnie i powiedział, że dowiedział się o ciekawym sposobie na biznes typu e-biznes czy e-commerce ( jakoś tak). Jako, że jest to ciężko wytłumaczyć przez telefon, to mam wpaść do jego laski, gdzie będzie jej kuzyn i wszystko mi wytłumaczy. Ja oczywiście z braku czasem odmówiłem. Potem długo nic się nie działo, a jakieś 2 miesiące temu zaczął mnie tak męczyć tym gównem itd ze sam przyszedł do mnie krótko o tym powiedzieć. W zasadzie posługiwał się samymi ogólnikami, pokazał mi filmik Pablo I Bruno ( możecie go obejrzeć na Youtube, jest nawet po polsku). Gdy spytałem go o jakieś konkrety to zlecił mi pójście na spotkanie, gdzie "profesjonaliści" przedstawią jak to się robi. Przypadek chciał, że akurat podczas całej rozmowy moja matka była w pokoju i sie spytala kolegi czy to nie jest przypadkiem Amway. On odparł, że tak. Po jakimś czasie jak wyszedł z mojego domu, zacząłem szukać informacji na ten temat. Doszukałem sie filmu zabronionego do "puszczania" w tv. Dokument o Amway. Nie powiem ze byl calkiem ciekawy. Kolega od 2 tygodnii tak mi truł dupe, ze zgodziłem i poszedłem na to spotkanie. Na spotkaniu znowu jakies ogolniki, jaki to wspanialy system biznesu itp. Przedstawili pare osob, ktore niby sie dorobily na tym ( ale nie wiadomo ile zarabiaja na miesiac i czego sie dorobili) Po zebraniu chcialem isc do chaty, a on mi tu przedstawia Pania X ktora mi w tym wszystkim pomoże. Ta od razu wyciąga zeszycik i sie pyta kiedy możemy się umowić, to mi wszystko wytlumaczy. Odpowiedziałem jej ze nie wierze w takie cuda i raczej nie skorzystam z tego. A ona na to ze w takim razie chociaż pożyczy mi płyte CD i żebym sobie odsłuchał, a ona potem przyjedzie odebrac ta plyte i powiem jej czy chce w to wejść. Pomyslałem, niech będzie. Na załączonej płycie też nie było nic konkretnego.

Jak ktoś to przeczytał albo i nie to nieważne, bo ważne jest moje pytanie. Mieliście z tym styczność? Co o tym sadzicie ? Znacie kogoś kto się na tym "dorobił" czegokolwiek? Czekam na wasze wypowiedzi

[potem poprawie tekst, zeby byl mniej chaotyczny i bardziej czytelny]
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI

Ostatnio edytowany przez Lord Dreathan - 16-07-2009 o 23:54.
Lord Dreathan jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.