Temat: Amway
Zobacz pojedynczy post
stary 16-07-2009, 23:22   #7
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Dla sprostowania: myślałem o tym zanim przeczytałem w necie co to jest. Zwłaszcza po obejrzeniu dokumentu " Witajcie w życiu" ( który swoją drogą został zabroniony do pokazywania w tv i rozpowszechniania), jednakżę kolega był strasznie na to napalony a pomyślałem sobie " na wikipedi można bzdury wypisać, reżyzer dokumentu ma opinie iż lubi naginac fakty" ( co nie zmienia faktu ze i tak nie chciałem w to wejść, a raczej zobaczyc zobaczyc to na oczy i utwierdzić się w przekonaniu że to jest pralnia mozgow). Udałem się więc na to spotkanie i rozmawiając z ludźmi, odniosłem wrażenie, że są jacyś naćpani. Jakby zjarali z dobre 3 lolki ( blanty lub jak kto woli to nazywać) A jak kolega był w chacie ze swoją mentor/trenerem/nauczycielem( nie wiem jak oni siebie nazywaja w sieci Amway) to odczuwałem swego rodzaju 'nacisk psychiczny' z ich strony. ( jak ktos ogladal Lost'a to pewnie pamieta jak Ben potrafil tak wplywac na ludzi, że myśleli iż robią to co chcą, a tak naprawdę realizowali nieświadomie plan Bena). Generalnie utwierdzam się w przekonaniu, że to działa na zasadach sekty. Mógłym jeszcze się rozpisać na temat tego ze widze jak mój stary dobry kumpel sie przeobraża w bezmózgiego zombie, który gada jak z taśmy, do tego posługuje się slownictwem, którego wcześniej nie uzywal.
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI

Ostatnio edytowany przez Lord Dreathan - 16-07-2009 o 23:46.
Lord Dreathan jest offline   Odpowiedz z Cytatem