Zobacz pojedynczy post
stary 28-06-2008, 20:49   #72
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Ok to i ja coś dopowiem i po czepiam się : P
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Snagoth Pokaż post
Nie badz taki hop Mowisz, ze osoba piszaca newsa robi bledy stylistyczne itd. Sam w tym zdaniu popisales sie swoja znajomoscia gramatyki/stylistyki. News byl tlumaczony na szybko by wszyscy dowiedzieli sie o nim jak najszybciej dlatego literowki sa normalna rzecza. Do tego slowa ktore pozostaly angielskie, mialy takie pozostac. Co do fotek to powiem tylko tyle - mylisz sie.
Sry mate, ale argument, że tłumaczenie wystawione 24h po ukazaniu się niusa na tibia.com, zostało pisane "na szybko" i mogą się tam znajdować błędy jakoś do mnie nie dociera (i pewnie nie tylko do mnie)

Sam tłumaczyłem niusy w 5 min po ukazaniu się, na szybko i chyba za często mi błędów nie wytykano : P
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gardlo_Sobie_Podrzynam Pokaż post
Po pierwsze.. co to ma być za news? Ten PAN (wątpie czy ma chociaż 15 lat, patrząc na bogactwo językowe) wali takie błędy stylistyczne i gramatyczne, że głowa mała..nie dziwota, że Tibia.pl została wywalona z S.F
Primo... co tu ma wiek do rzeczy? Niektórzy w wieku 15 lat potrafią osiągnąć więcej niż nie jeden 25 latek?
Secondo... jakość tłumaczenia to kwestia gustu, dla mnie nie było aż takie złe (nie wspominam, że przeciętny tibijczyk z przeczytania newsa wynosi jedynie wrażenia po obejrzanych obrazkach )
Throldo... wywalenie Tibia.pl z SF ma taki związek z niusami jak piernik z wiatrakiem ; d
Cytuj:
....ogólnie wydaje mi się, że to właśnie dzięki tej stronie, scena polskiej Tibi upadła na samo dno. Prawie większość osób spotkanych przeze mnie kompletnie nie umie sie wysławiać po Polsku, a co dopiero używać innego języka. Już w samym tym temacie widzę słowa: "Lot" "paLLadyn"... bardzo ładnie spolszczone słowa..szkoda tylko, że paladyn się pisze przez JEDNO 'L'...
No, mogę się po części zgodzić
Cytuj:
btw. po co kradniecie obrazki z S.Fs? Czy dostaliście pozwolenie? Bo każda strona ma zastrzeżone prawa, czyli nie wolno używać zawartości stron bez zgody administratora (chyba, że dostaliście taką zgodę, w tym momencie zwracam honor!)
Domyślam się, że kiepski z Ciebie prawnik. Gdyby Tibia.pl łamała w jakikolwiek sposób prawo umieszczając fotki z innych supported fansites, to pewnie ktoś z administracji strony czy nawet moderacji by zainterweniował.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 28-06-2008 o 20:52.
Rybzor jest offline