Zobacz pojedynczy post
stary 10-10-2008, 17:50   #130
Suk Suk
Zbanowany
 
Data dołączenia: 18 04 2005

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Selena
Poziom: 139
Poziom mag.: 71
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
po to ze na t.org.pl ktos ich wkreca rzucajac fajnie wygladajace kawalki roznych ksiazek a oni to lykaja.
Witam.
Jestem jednym z moderatorów na torgu i chciałbym odnieść się do cytowanej wypowiedzi, mianowicie mało kto w to się wkręca. Poza tym te kawałki książek nawet jak nie dają rozwiązania to wskazują nam pewne źródła 469(nie wszystkie podpowiedzi dawane przez ludzi są prawdziwe, lecz znajduję się kilka cennych wypowiedzi). Beholdery są obserwatorami, umieszczone w kluczowych miejscach tibi mają swoją rolę. Np banshee na desercie to symbol z pewnego norweskiego mitu a 2 beholdery które tam się respią wskazują nam coś. Beholdeyr nie bez powodu obserwują różne zjawiska na Tibi jest to związane z tym, że fabuła w grze cały czas się posuwa i co każdy update jest kontynuowana - dla przykładu demon w mintwalin najpierw był demon a teraz jest pomnik upamiętniający wygraną z demonami. Ci co znają trochę fabułę wiedzą o przepowiedni na temat excalibuga. Wg mnie aktualnie tego miecza nie da się zdobyć lecz poprzez updaty wypełniana jest przepowiednia i kiedyś będzie mogło dać się go zdobyć. 469 możliwe, że to jest coś jak dziennik, zbiór informacji o excalibugu i nie jestem pewien czy trzeba to tłumaczyć. Wg mnie beholdery wg fabuły prawdopodobnie zbierają dla kogoś informację o excalibugu i szukają wskazówek po całym Tibijskim świecie. Prawdopodobne że 469 nie da się przetłumaczyć a ma tylko coś symbolizować być częścią fabuły - bo skoro istnieje język beho to muszą być książki napisane wt ym języku. W tibi występuje jeszcze drugi język którym posługują się aktualnie, niektórzy nieumarli np. demony. Tamten drugi da się częściowo przetłumaczyć bo umieścili do tego odpowiednie wskazówki, gdyby miało dać się przetłumaczyć 469 też by były jakieś podpowiedzi. Chciałbym jeszcze podkreślić, że od zawsze jestem przeciwny dawaniom wskazówek i mówieniu "wiem, ale nie powiem" i zawsze starałem się pisać jasno.

Ostatnio edytowany przez Suk Suk - 10-10-2008 o 17:53.
Suk Suk jest offline   Odpowiedz z Cytatem