Zobacz pojedynczy post
stary 18-04-2006, 11:50   #10
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

A wiecie co Stonoga ma rację... Nie mówię, że to jest akurat ten CipFerdek... tylko, że ukradł Dalheimowi Spike Sworda... Gdzieś o tym czytałem, ale nie wiem gdzie... Wiem to, że Amber miała podobno romans z Tomem, wiem że nigdzie tego Verotha nie spotkałem i wcale sie nie dziwie, bo jest w przebraniu, wiem że Obi chce umówić się z Amber, wiem że Amber wróciła na Rooka i to co powiedział Stonoga, że Dalheim nigdy nie wyruszył na Maina... Niektórzy NPC podobno mówili, że on nie wyruszył na Maina, bo miał tu sprawę do załatwienia, coś go zatrzymało... Wielu mówi, że ma pilnować Amber jednak nie wielu wie, że to właśnie Dalheim miał Spike Sworda, a NPC mówią o nim jako wielkim wojowniku, który swoim Spike Swordem ścinał głowy Cyklopom... Z tego wynika, że Amber zdradziła Dalheima z Tomem i dlatego Dalheim jej teraz nie ufa choć wciąż jest jej mężem... Prawdopodobnie ożenili się po tym jak wróciła na Rooka... Ale jest jeszcze coś, NPC mówią, że Dalheim NIGDY nie wyruszył na Maina, a Amber jest dziwna, bo ona wróciła... Nie rzuca się wam w oczy, że Dalheim nigdy w przeciwieństwie do innych NPC nie był na Maininie... Wszyscy NPC oskarżają Amber o to, że wróciła, ale sami wpadli mówiąc, że Dalheim jest dziwny, że coś go zatrzymało i nie mógł jak INNI wyruszyć na Maina... Może chodzi im o jakiś tunel... Ale tego nikt nie wie... Zostaje nam tylko szykać i nic więcej, bo to wszytsko to tylko nasze przypuszczenia i hipotezy...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem