Zobacz pojedynczy post
stary 12-04-2012, 23:41   #1
Aroonia
Now or never
 
Aroonia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Chorzów
Wiek: 32

Posty: 682
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tytanowiec
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 87
Skille: 87/56
Poziom mag.: 18
Aroonia ma numer GG 3824417 Send a message via Skype™ to Aroonia
Domyślny Wybór telefonu - HTC czy Samsung?

Witam!

Niebawem kończy mi się umowa z T-mobile i postanowiłem przenieść numer do Play z racji tego, że przy niskich abonamentach można dostać stosunkowo dobry telefon. Przeglądałem ich oferty online dla abonamentu 45zł i zainteresowały mnie dwie z nich, mianowicie z HTC Wildfire (159zł) i Samsung Galaxy Gio (219zł). Oba posiadają system Android, na którym mi zależy i wiele innych cech, których mojej aktualnej Avilce zabrakło

Na przyszłym telefonie będę pisał dużo smsów, czytał ebooki, buszował po necie, oglądał skonwertowane filmy i testował wiele aplikacji/gier. Lubię się bawić telefonem, więc przydałaby się porządna bateria.

Wiem, że HTC ma dość małą rozdzielczość i słabszy procesor, ale za to obsługuje Adobe Flash. Z kolei Samsung Galaxy Gio ma lepszą rozdzielczość, procesor, (podobno) wydajną baterie i obsługuje Adobe Flash.

Moje pytanie, jak pewnie się domyślacie, jest następujące: Który telefon, według Was ogólnie wypada lepiej?
Aroonia jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.