Zobacz pojedynczy post
stary 29-07-2011, 00:58   #91
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez voice Pokaż post
Ghoul i MM raczej nie byli by "ojcami" bo to bardziej gejowsko brzmi (Do Gejów nic nie mam).
Ale ja mam troollololololololollololololololololol
Cytuj:
Dodatkowo - Jeżeli nawet by uprzeć się na twoją teorię - to nie miałaby sensu - na rooku z nieumarłych spotkamy tylko skeletony - ich "matką/ojcem" zostałby potwór który jest "wyżej" w hierarchi i jest/może być podobny, tzn. Demon Skeleton.
Pjerdolishhhh, jeśli już to jakiś nekromanta,lich albo beholder, nie inny umarlak. Jak mi jakaś cipa napisze, że lich to też umarlak to ma fpierdol
Cytuj:
Co do MM i Minosów - równie dobrze mogliby tam wpierdolić Minosa Guarda, i wymyśleć kolejną historyjkę. Nie ma tam nikogo położonego wyżej, są tylko ich odmiany, podobnie z orkami.
Jaką historyjkę? Ta jest najlepsza, drzwi zostały zamknięte magią i nie da się ich otworzyć w sposób tradycyjny, gdyby wpierdzielili guarda to co by wymyślili?
Cytuj:
Odkryłem nowy trop! Tom i Zirella a nawet żartowniś Bozo z Thais są powiązani ze Spajkiem! Czytając dawne tematy natknąłem się na jeden...
Napiszę tutaj najciekawsze posty użytkowników, całego tematu zapewne nie będzie się wam chciało czytać
Zirella została dodana dużo później niż SoF Tak SoF nie spajk

Chcecie coś odkryć to se napiszcie bota, który będzie chodził do NPC i gadał wszystkie słowa ze słownika po kolei i zapisywał odpowiedzi.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 29-07-2011 o 01:05.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem