Zobacz pojedynczy post
stary 01-03-2009, 18:30   #153
Piombon
Użytkownik Forum
 
Piombon's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2009
Lokacja: Wielkopolska

Posty: 46
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Astera
Domyślny

Wiesz, <hmm>, jakoże wydaje mi się, że wspomniałeś o mnie - należałoby zripostwać.

"Książka nie jest pusta, nie jest 'rewritable', nic do niej nie można wpisać/dopisać/zmienić." - Biorąc właśnie pod uwagę ten cytat.
Dałem jedynie taką możliwość - jest tak u Orc'a Shaman'a, więc opowiadając się za jedną stroną i jednocześnie za drugą - można było twierdzić, że książka jest pusta, co i tak jak na Rook byłoby rare'm : )
Zaprzeczyłeś. Nie twierdzę, że książki nie masz. Nie twierdzę też, że masz. Ja po prostu tego nie wiem - i dopóki nie będę tego pewny, nie będę dokładnie osądzał.
W sprawę nie wchodzi też wiara, w to, że to zrobiłeś - bo na co mi się ona przyda? Zdobyłeś, bardzo dobrze, fajnie. Jeśli to mistyfikacja - sam się na to zadecydowałeś, bądź wiedząc więcej - pragniesz zwrócić na coś uwagę, co w środowisku Mythbusterów jest pospolitym zagraniem.

Niemniej jednak - zgłaszam się do pomocy nad deszyfracją książki. : ) Jak wiadomo "Minotaury są blisko prawdy" jak to rzekł Pomarszczony Obserwator, a mam sporą wiedzę na temat tych drugich - może się przydam. Spytaj Pana Klocka o moje referencje ; ).

Pozdrawiam, Piombon.
__________________
† 24.04.2008 - Wielki Człowiek zmarł z powodu przeciwności Losu; śpij spokojnie, Łukaszu...
Kompendium Tibijskich Mitów i Sekretów (w tym Wyspa Nowych!)
Piombon jest offline   Odpowiedz z Cytatem