Zobacz pojedynczy post
stary 02-03-2009, 10:22   #159
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez .N3pt3r. Pokaż post
No i co? A Mpa na mainie też prawdziwe. Pozostaje nam huncenie demców..

Zrozumiesz to kiedyś że książka jest podłożona?
Ty to mnie zawsze rozbrajasz, jak coś się dzieje w czym ty nie masz żadnego udziału np. Potty Afera to udajesz miłego, z nadzieją że wyciągniesz jakieś informacje, jak zobaczysz że to nic nie daje, to zaczynasz rzucać bluzgi.

Dlaczego nie potraficie zrozumieć, że Lesiu nie chce wyjawiać tajemnic?
Wiele razy mówiłem, że wiem jak uwalniać pewnych "więźniów" w Wężowej Wieży, ale tego nie powiem. Nie sądzicie, że jeśli ktoś wyrobił sobie renomę to nie będzie jej szargał jakimś wkrętem? Skoro coś takiego mówi to bierze odpowiedzialność za swoje słowa. Kiedyś dałem się skusić i wyjawiłem tajemnicę którą mi ktoś powierzył (BS quest), później on mimo że się zarzekał wyjawił ją swojemu best przyjacielowi, który wyjawił ją swojej dziewczynie i co? BS to teraz normalny quest, a zastanawialiście się ile czasu minęło zanim ludzie wpadli jak go robić? Czy wy wiecie jaki to był rare i za jaką kasę chodził?
Od tamtego czasu nie wyjawię nikomu tajemnicy jeśli nie wykazuje choćby odrobiny inteligencji. Nikomu kto nie włożył w poszukiwania cząstki siebie, krwi i potu. Możecie mnie nazwać samolubem, ale wole żeby te tajemnice zostały całkowicie zapomniane.

@TOPIC
Zapłacę na serwerze Guardia 500k (na mainie) za tą ksiżkę przyniesioną na main. Pięknie uzupełni moją bibliotekę (Nadal będę miał ok. 75% wszystkich książek z Tibi ).

@Piombon
Bractwo Kiroka to tylko plotki, oni nie istnieją...
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 02-03-2009 o 10:24.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem