Zobacz pojedynczy post
stary 09-07-2008, 15:18   #1
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny World of Warcraft - Official Blizzard Servers

Witam
Otóż wpadłem na pomysł, żeby założyć trzy tematy dotyczące WoWa - oczywiście uzyskałem zgodę moderatorów. Ten temat tyczyć się będzie gry World of Warcraft na oficjalnych serwerach Blizzarda. Prosiłbym o nie umieszczanie tutaj (oraz w temacie dotyczących prywatnych serwerów) screenshotów (zdjęć) z gry, ponieważ od tego jest inny temat. Tutaj rozmawiamy o osiągnięciach, newsach ze strony Blizzarda, patchach - ogólna dyskusja o grze, oczywiście na oficjalnych serwerach.
Postanowiłem umieścić tutaj cytat użytkownika Lord Dreathan, ponieważ jasno i przejrzyście opisał on tą grę w ogólnym temacie, który, niestety, ze względu na panujący tam bałagan i kłótnie, zostanie zamknięty.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord Dreathan Pokaż post
Gra wszystkim dobrze znana, więc pisanie o niej jest zbędne. WoWa błędnie porównuje się do Guild Warsa. Zrobiłem ten temat ponieważ nie znalazłem żadnego innego lepszego, precyzyjnego, opisującego owy MMORPG. Postaram się obiektywnie przedstawić swój punkt widzenia. Zacznę od plusów i minusów.

Plusy:
-Ogromny świat
-Gwarantuje zabawę na wiele, wiele dni
-Duża liczba questów (w tym wiele grupowych)
-Możliwość szturmowania na tereny wrogiej frakcji (tzw. Raidy)
-Bossowie
-Instancje


"Minusy" (czyli to, do czego można się przyeczpić):
-Uzależnia (chyba jak większość gier Online)
-Wymaga płacenia abonamentu
-Trzeba umieć język angielski
-Zdarza się być wielokrotnie zabijanym (tzw. gankowanie)
-Należy szybko nauczyć się grać daną klasą postaci


Battlegroundy
(Nie dodam tutaj zdjęć, poniewaz możecie sobie obejrzeć filmiki z nich na Youtube.)

Jakby to powiedzieć... są to takie miejsca, w których bijemy się przeciwko hordzie/alliance (zależy którą frakcję wybraliście). Są cztery BG:
-Warsong Gulch (taki Capture The Flag)
-Arathi Basin (należy przejmować osady, trzeba zebrać 2k surowców)
-Alterac Valley (Główne zadanie polega na zabiciu bossa przeciwnej frakcji, jednakże na drodze mamy wiele punktów do przebicia się. Najdłuższy BG chyba.
-Eye of The Storm (Można to nazwać "Capture the Tower+Capture The Flag. Są cztery wieże [dwie po stronie alliance i hordy], na środku znajduje się flaga, którą można odnosić do przejętych przez naszą frakcję wież. Aby walczyć na tym BG należy mieć dodatek The Burning Crusade.)

Za branie udziału w nich dostajemy nie tylko punkty honoru, ale także medale, które możemy potem wydać na różne ciekawe itemy.

Areny

Mając dodatek The Burning Crusade możemy przystąpić do walk na arenach - 2v2, 3v3 lub 5v5. Zalecane jest to jednak dopiero po zdobyciu odpowiedniego ekwipunku dającego nam tzw. resilence. Owy gear można "kupić" za punkty honoru oraz medale z Battlegroundów. Myślę, że nie ma większego sensu rozpisywania się na temat aren, ponieważ i tak zwykle idzie się na nie dopiero na end gamie, a do tego czasu poznacie już grę, ale wypadało o nich wspomnieć.

***

Teraz żeby temat nie był taki bez życia, zapodam kilka swoich zdjęć:
Ukryty tekst:

Zul'Farrak






fotka z Maraudon;p


Gianty w Maraudon ;p



Ostatni boss w Sunken Temple


Dark Portal


Moim zdaniem, World of Warcraft jest warty uwagi. Zrażać może abonament. Wybór należy do was.

Ostatnio edytowany przez _WrD_ - 30-11-2009 o 17:33.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.