Zobacz pojedynczy post
stary 06-07-2010, 14:28   #12
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Co do tematu homoseksualizmu - zastanawiam sie, czemu taka marginalna mniejszosc stara sie narzucic swoje prawa wiekszosci. Bo dyskryminacja? W Polsce dyskryminowana jest duza liczba osob (pijani kierowcy, mordercy, zlodzieje, wandale, klamcy, pedofile), wiec nie rozumiem, dlaczego dyskryminowana publicznie nie moze byc grupa, ktora jawnie przeciwstawia sie wartosciom uznanym za obowiazujace, grupa, ktora jest przeciwna promowanym przez zdecydowana wiekszosc spoleczenstwa wartosciom. Niech robia w domu to, co im sie podoba - ale na ulicy nie chce ich ogladac.
Ciągle ten sam błąd, ale czemu ludzie potrafią być tak ograniczeni, to ja nie wiem.

Czy pijani kierowcy czynią krzywdę innym? Czynią.
Czy mordercy czynią krzywdę innym? Czynią.
Czy złodzieje czynią krzywdę innym? Czynią.
Czy wandale (?!) czynią krzywdę innym? Powiedzmy, że tak.
Wsadzenie kłamców do tego worka jest prawie tak żałosne, jak umieszczenie tam homo.
Czy pedofile czynią krzywdę innym (zwłaszcza dzieciom)? Czynią.

A co, boli cię myśl, że posuwam kogoś w kakao? Poza tym o jakim narzucaniu się mówisz? Jasne, parady nie są za dobrym pomysłem, ale o ile mi wiadomo, to geje i lesbijki nie porywają w swój tłum heteroseksualistów i nie robią im prania mózgu. Jak to jest, że hetero, którzy bliżej poznają homo, nie mają absolutnie nic do jego/jej orientacji?

Dyskryminowany to się czuję tylko przez ludzi o takich poglądach jak ty, którzy uważają mnie za strasznego grzesznika, podczas gdy sami szerzą Sodomę i Gomorę.

To taki mały offtop, ale musiałem odpowiedzieć na te bzdury.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem