Zobacz pojedynczy post
stary 05-11-2009, 18:46   #18
Dupca
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 07 2009

Posty: 333
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sidis Pokaż post
Kurwa, a powiedzcie mi skąd on może mieć 300k na 17 lvlu? Pewnie żeby poczuć się fajnymi wymyślicie mi scenariusz bardziej pojebany niż brazylijskie telenowele, typu "zrobił wt/ma z innego chara" itp.
Żeby mieć chociaż te 300k grając normalnie (tzn. expiąc itp. a nie tylko puszczać bota na roty) to trzeba wbić dajmy na to 60-70 lvl. A wtedy ogarnia się grę na tyle, żeby wiedzieć, co kupić 17 knightowi "na później". I nie wyskakujcie z tekstami "Ventrillo busters'ów", ze zmienionym "kolego" na "dzieciaku", żeby se powiększyć penisa o 0,01 mm i poczuć się fajnym czy zdobyć uznanie na osiedlu (whatever). A moja propozycja jest całkiem serio - o ile tak jak to powiedział ktoś wyżej, na 17 lvlu ze skillami 40/40 nie będzie chodził na dragi, to softy naprawdę uprzyjemnią grę Pozdro
Przypuśćmy że gram jedną profką od początku mojej hmm "kariery" w Tibii np. druidem, wbijam ten 60-70lvl mam 200k (czy ile on miał) robie WT i ofkoz ogarniam co kupić dla knighta.

To jest FORUM. Każdy ma prawo zadać pytanie (ale najpierw niech użyje opcji szukaj w celu sprawdzenia czy nie było już takiego tematu.). Nawet jeśli ogarnia co może kupić to chyba może się nas doradzić.

@topic
Ja bym ci radził kupić knight set/wh/vampirke i dobić skile 60/60 i będziesz ładnie śmigał na ef (bez dragów, ew. pojedyncze arcany).

Ostatnio edytowany przez Dupca - 05-11-2009 o 18:48.
Dupca jest offline   Odpowiedz z Cytatem