Zobacz pojedynczy post
stary 20-12-2003, 14:20   #10
Owoc
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 10 2003

Posty: 264
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez p.l
knight 48/46, p set, dark helmet, FS, guardian shield

Czy poradze sobie z cycami na solo (tak w miare, mogą mnie tam troche ruszyć)
A jak z bholderami?
I jeszcze czy poradze sobie z elfami w Ab w sensie czy dam rade przemóc tego arcanista? i czy arcanist przesuwa parcele?
Nie do konca zgadzam sie z odpowiedzia Gremlina.

BH - jeden spox, i to niemal na pewno wyjdziesz na zielonym.

Cyc - oj, oj, nie bedzie lekko, ja bylem na cycach na 25 lvl ze skillami 55/52 i FS i jako tako bylo ale tracilem sporo zycia i walka z wiecej niz jednym na raz konczyla sie ucieczka/UH. Najlepiej nabij trochę więcej skilli i wez se soba bag FFow; zapalaj cyce zanim bedziesz walczyl. Nigdy nie walcz na offensive, bo dostaniesz niezle lanie. W gre wchodza:
Defence - walka trwa DŁUUUUUUUUGO, ale mala strata zycia.
Balance - Nie walczysz zbyt dlugo, ale trecisz wiecej zycia (od ok. 50 do ok. 150)


Arcanist - nabij 50 sworda i mozesz isc, ale wez nieco UH na wszelki wypdek. Musisz go trzymac jak najblizej siebie i jak najszybciej zaszlachtowac z FS. (KONIECZNIE full offence)

Uwaga na arkanistach byłem ostatnio przed updatem a poniewaz potwory zrobiły się trudniejsze mogę się mylić.




Po drugie: solidery nie chodzą w grupach po 5, zwykle po 2, a jak 3 to można spox uciec tak żeby zgubić jednego, i zabić w grupkach 2 i 1.





Na końcu:
Mam 25lvl knight 55/52 FS - na jakie potwory chodzić? Liczy się dla mnie bardziej loot niż xp.
__________________
W Tibii 2 razy dotarłem do lvl 36:
Owoc, lvl 36 Elite Knight, Danubia
Demonic Owoc, lvl 36 Royal Paladin, Elysia

Teraz już nie gram w Tibię. UT2004/GW!
Owoc jest offline   Odpowiedz z Cytatem