Zobacz pojedynczy post
stary 17-04-2006, 22:42   #1
Stonoga
Użytkownik Forum
 
Stonoga's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Pod mostem

Posty: 41
Stan: Rookstayer
Imię: Vialix
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura (war)
Poziom: 11
Skille: 18\20
Pergamin Odpowiedź na zagadki: Mino Mage / Spike Sword / Domki

UWAGA UWAGA!
Chciałbym spokojnie oznajmic ze wiem skad sie wziool i co robi minomag w minohell oraz skad spike sword. Oczywiscie nieweim jak sie tam dostac bo to by bylo WYDARZENIE NA SKALE SWIATOWA! 1000 playerow z tibi waliloby drzwiami i oknami aby sie dowiedziec. Ja chcialem tylko wyjasnic skad te wszystkie rzeczy na rooko - moze to pomoze wyjasnic jakas zagadke (spx nie bedzie to post w stylu: ''Wiem jak zdobyc spike trzeba tylko zucic tam 100k i samo przeniesie...'' - bo jak widze takie cos to krew we mnie sie gotuje!) Powiem co i jak tylko ze prosze nie pisac glupot. Jeśli jestes noobem nawet tego nieczytaj! A dla niedowiarkow co kilka zdan bede pisal akapit ze znakiem: ''Niewierzysz sam sie mozesz przekonac''. No dobra za kilka minut bedzie napisana historia minomaga i minohell. Napisalem to zeby was zachecic abyscie nieuciekali z fora spac tylko zebyscie mi pomogli cos rozwiazac!!! Czekajcie zaraz zrobie edita z wiecie czym!



edit:no to zaczynamy

MINOHELL I POSIŁKI

Dawno temu potwory wladaly rookiem. W koncu udalo sie ich wypedzic, minotaury poprosily o posilki z maina(z Mitwalin - tu chodzi o ten teleport za komnata MinoMaga, pelinl on role komunikatora i tedy przybywala pomoc). Jak widzicie w minohell bylo bardzo duzo minosow ale ani 1 orka (tylko wyzej jako straz poniewaz orkow uwazano za glupie istoty). To nie koniec poczynan minosow - wyslali oni widomosc do (przez tibijczykow tak nazywanego) Bearroomu czy jakos tak, a chodzilo w tej wiadomosci o to ze minosy potrzebowaly uzbrojenia do walki z ludzmi ktozy byli coraz liczebniejsi. Orkowie pod wodza 1 minosa z bearqestu przygotowali uzbrojenie i zamkneli w pokoiku a na strazy postawili niedzwiedzia. Czekali na minosow ktorzy odbiora uzbrojenie i broń. Jednak dlugo nienadchodzili poniewarz w poblizu krecilo sie zbyt duzo ludzi. Minos zakopal klucz do pokoiku z eq pod ziemia - i słusznie bo wkrotce zaatakowali ludzie (CipSoft przewidzial ze ludzie tu dotra i zabija orkow).

Nie wierzysz sam sie morzesz przekonac!
Jesli nie wierzysz w te informacje to przeczytaj:
+Genesis Tibii
+Ksiazki i listy z Minohell
+Ksiazki i listy z Bearroom
+Klucz zakopany przez minosa w Bearroom
+Teleport w Minohell
+inne zrodla

Zaraz dopisze czesc i minomagu. Ocena PLXPLXPLX!!! Dopisze reszte jesli ktos to oceni bo jesli ja sie napracuje a nikt nawet nie sproboje mi pomoc...


MINOMAG

Pewnie na to czekaliscie!

Ludzie wdarli sie do labiryntu, straże nic już niepomogą, śmierć, śmierć, straciliśmy łączność z Mitwalin...<nierozumialem o co chodzi w tym fragmencie> ...a czarownik(tu chodzi o MinoMaga) zamknal sie w swojej komnacie i nikogo niewpuszcza, ach biada nam, śmierć, śmierc, to już koniec... - taki fragment mozna preczytac w księdze-pamiętniku (?) w minohell. Mowil on o ostatnich chwilach jednego z minosow. Inna ksiega mowila ze Bearoom padł - nikt nieprzeżył... Były też listy w niezrozumiałym języku. Pomieszany orkowy z angielskim i jezykiem minosow. Kolega ktory expi w Mitwalin przyniusł mi księgi i widomości o tym ze mitwalin niemoze juz wspomagac Minohell itp. A wiec Minomag to po prostu czarodziej z Mitwalin ktory mnial pomo minosom ale stchórzył albo z jakiegos innego powodu schowal sie w swoim pomiszczeniu. A teraz uwaga! Było coś o drzwiach do MinoMaga ze nieda sie ich otworzyc zadnym z kluczów wytopionych w blasku ksiezyca krainy elfow lub ciemnosciach kopalni krasnoludow.. - cos takiego. Było ze magia je stworzyła i magia moze otworzyc (ciekawie to sobie ten MinoMag wymyslil bo na rooko nie ma magii - nieliczac runek i lifefluidow jesli to tak nazwac... albo manadrain szkieletow). W kazdym razie bylem blisko rozwiazania ale nic ale absolutnie NIC nieznalazlem, koledzy szukali nawet na Edron... Znalazlem tez cos o spike swordzie ale to zaraz na razie ocencie!

Nie wierzysz sam sie mozesz przekonac!!!

+ksiegi i listy w Minohell
+magiczne ''prady' i fire za drzwiami komnaty minomaga
+drzwi bez(?) klucza
+kartka z Mitwalin
+pamietnik samotnego minosa czy opuszczonego .


UWAGA NIEKTORE NIEPRZETLUMACZONE WYRAZY MOGA SIE TROCHE ROZNIC OD PRAWDZIWYCH BO NIEKTORYCH WYRAZOW ANGIELSKICH NIEZNAM!!! naprzyklad opuszczony albo samotny albo drzwi moga byc magiczne albo ''silne'' czy tak jakos.


OCENCIE PLXPLXPXLXPLX

A i jescze jedno! Troche mnie dziwi ze MItwalin rozmawialo sobie z minohell bo czytalem ze mitwalin bylo opuszczone przez tysiace lat! Czyżby minosy z minohell zajely mitwalin???? A bede jutro i napisze o spike swordzie. IDe spac. PLZ nie kasujcie tego modki! Jutro napisze co wiem o Spike

Ostatnio edytowany przez Stonoga - 17-04-2006 o 23:35.
Stonoga jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.