Zobacz pojedynczy post
stary 03-04-2016, 07:18   #3
Anzark
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Szczegóły i screene będą dostępne dopiero pod koniec tego miesiąca, albo na początku następnego.

"ale czy nie lepiej wysilić się i zrobić alternatywy dla expienia?" - Oczywiście można, ale wtedy sens dungeonów i raidów w swym zamyśle były by zbędne, a balans w grze zachwiany jak to w Tibi. To co ma w zamyśle maksymalny level to skupienie gracza na innym celu, ciekawszym i tak naprawdę dającym więcej wyzwań, co więcej poprawi to komunikacje między graczami, ponieważ będą w ten czy inny sposób zmuszeni do współpracy.

Dungeony będą działać na zasadzie 5 osobowych grup, 3 postacie zadające obrażenia, 1 healer i 1 tank. Każdy dungeon będzie niósł ze sobą inne wyzwania, inne moby i nagrody, oraz więcej expa i golda, aniżeli w przypadku normalnego huncenia mobków na mapie.

A żeby to wszystko miało ręce i nogi, zostaną zmienione i dopasowane do nowego systemu klasy (vocation) i w tym wszystkim pojawi się nowa klasa.
Każda z tych klas będzie miała swój własny rodzaj ekwipunku, który będzie mogła nosić, a który będzie zdobywany na mapie z mobów, bądź z dungeonów, czy też od niektórych npc.

"Tak aby expienie nie miało na celu zwiększania poziomu, a raczej zbierania przedmiotów do przygotowywania wypraw na bossy" - Na to także już odpowiedziałem wyżej.

W każdym bądź razie dziękuje za opinie i wiedz, że to co napisałeś jest dla nas ważne.
Tyle ode mnie, więcej nie mogę powiedzieć. Więcej info odnośnie serwera zostanie przedstawionych na wielu forach o tematyce Tibijskiej pod koniec miesiące, bądź na początku maja.

Dziękuję i pozdrawiam,
Adam : )
  Odpowiedz z Cytatem