Zobacz pojedynczy post
stary 20-06-2007, 11:53   #408
Mru
Użytkownik Forum
 
Mru's Avatar
 
Data dołączenia: 20 05 2007

Posty: 39
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Poziom: 24
Skille: 6x/5x
Poziom mag.: 7
Mru ma numer GG 5609928
Pytanie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Khan Pokaż post
Ja proponuję tabelkę - "gdzie cwiczyc z takimi i takimi skillami", bo posty w stylu:

Help! Pomocy! Ajuto!
mam to i to, skile takie, level taki, gdzie mam isci? moge solowac tego tam? a tamtego? moge czy nie? plx plx plx !!1!!1!!!1!1111!

już mi się naprawdę przejadły. Wiem, że jest tu dużo newbie, którzy nie wiedzą, co i jak, ale osobiscie uwazam, ze powinni SAMI zdobywac takie doswiadczenia. A jak juz koniecznie chcą pomocy, to wszystko by znalezli w tej własnej cholernej tabelce, zamiast forum zasmiecac.
Może nie aż tak bo to by zajęło dużo miejsca np. 15lvl knight skille 50/45 i tak jest napisane że na cycach (mam 14lvl knight skille 40/39 i se radze) a jakiś newbie lub noob mówi że ma skille 49/46 i sie pyta czy może iść albo czy to skille club bo on ma sword, jeszcze mogą być pytania o tarcze i pancerz

Bo żeby sie nie czepiali trzeba by każdy lvl z każdym skillem i atk i defa i wyposażeniem.

Pomysł dobry jeśli byłyby (nie pamiętam razem czy oddzielnie) informacje ogólne ale znów jakiś newbie pyta się na forum o szczegóły bo sobie radzi z orc (według tabeli) ale i tak pokonał orca warriora i mówi że tabelka jest do d*p*.

Nie da się zrobić żeby każdemu było dobrze


Sry że biore cytat z 1 strony ale to był dla mnie szok oglądać 500 stron i szukać na czym expić (jeśli byłyby (nie pamiętam razem czy oddzielnie) oddzielnie do każdego skilla każdego hełmu itd. itp.)

Ostatnio edytowany przez Mru - 20-06-2007 o 11:57. Powód: "Sry że biore cytat z 1 strony ale..."
Mru jest offline   Odpowiedz z Cytatem