Zobacz pojedynczy post
stary 07-04-2008, 20:30   #5431
adnincv
Użytkownik Forum
 
adnincv's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2007
Lokacja: u Vikinga starego

Posty: 365
Imię: Dax'rider
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Bongo team!
Świat: Iridia
Poziom: 74
Skille: 82
Poziom mag.: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Karolek98 Pokaż post
sluchaj kolego, ja mam twoj rl adres, i to od osoby ktora nie jest polakiem i miala wjazd na twoj acc, czysciutki adresik z personalizacji, ponadto mam twoje zdjecie z fotka.pl bo dostalem adres, nie wiem czy to ty, ale ze złapaniem Ciebie na real niemiałbym najmniejszych problemow, możemy sie w partyzantke pobawic, tylko pamietaj ze to ja wiem jak i gdzie Cie dorwac, ty nie. takze do waszych spraw mnie nie mieszajcie i nie kozacz bo wiem z kim sie kumasz i 20 na 20 to byscie z przedszkolakami baty dostali, ponadto jestes ode mnie kilka lat mlodszy, a mi mama od dziecka mowi zeby nad mlodszymi sie nie znecac, takze nie zmuszaj mi zeby twoj rel adres stal sie publicznym albo zostal wykozystany przeze mnie. wiecej dodam ze mam wielu znajomych na nowym miescie takze mojego imienia lepiej nie uzywaj w jakichkolwiek postach na temat ustawek w rel, bo sie doigrasz.
Originally posted by Dax'Rider on 06.04.2008 19:13:34:
> Originally posted by Sir Haken on 06.04.2008
> 18:27:39:
> > @Illidan Hellscream
> >
> > bcuz Virtue wrote about well-known ppl,
> > so 'community'(spelling i bet;< ) can be
> interested
> > about that...
>
> And u bought char above level 90, did 100 and wrote
> in comment like it was done by u in 100%. and getting
> rid of it, you still need to lick virtue? bleh thats
> pathetic


ur so wrong
atention seeker... dunno anything but talking about everything...

and btw me and my boys are aight with ur date next suterday 20vs20 chcialem, zebys mi dal nr tel tego Hakena, przeciez ty, jak sam pisales nie znasz go irl. I chyba sobie wszystko wyjasnilismy, kolo miesiaca temu, aye?
__________________
14:33 Viron Mysta [136]: wiecie co potrzebowaliscie pingow i blokady moich hotkey zeby mnie ubic co to zafragw ktory m nie moglem sie w zaden sposob obronic

Ja mam 14lat, ty masz 14 lat, przed nami siodme niebo?XD
adnincv jest offline   Odpowiedz z Cytatem