Zobacz pojedynczy post
stary 12-07-2008, 11:30   #31
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Bardzo chętnie. Zacznę od tego - że istotnie - nacisk kładziony na raidy zależy od gildii. Oczywistym faktem jest, że każdej z nich zależy na szybkim progressie. Jeżeli wszystko idzie dobrze, z czasem zaczynają coraz bardziej rygorystycznie podchodzić do raidów. Każą być punktualnie, wpisywać się w Group Calendarze (chyba, że go nie używają). Spośród członków raidujących powstaje tzw. core squad, tzn. 25 osób, które są najlepiej wygearowane + mają największe doświadczenie. To oni cisną na nowych bossów. A zakładając, że są już w Sunwell Plateau, powinni (a nawet użyłbym tu słowa - MUSZĄ) być na progress bossie. Zapewne wiecie, że bossy w SWP to twarde skurczysyny i trzeba się naprawdę nad nimi napracować (nie wspominając już o M'uru, który jest w ogóle OP). Nie wiem jak jest w Twojej gildii, i szczerze mówiąc - nie obchodzi mnie to. Z własnego doświadczenia (oraz moich rl przyjaciół) wiem, iż jeśli gildia zaczyna szybki progress, to kończy się przysłowiowe "babci sr...". W Kara/ZA/TK/SSC rzeczywiście nie trzeba być no lifem. Idąc do MH/BT jako progress, trzeba trochę przesiedzieć. SWP.... koszmar.
Sorka, ale teraz siedzimy w BT i MH.
Moja gildia ma obecnie najlepszy progress na moonglade - w 3 miesiące od 0 do macania się z archimondem (w ten wtorek). Na którym najprawdopodobniej będę. I nie muszę byc no lifem. Starczy, że będę na 2 rajdach tygodniowo (ew. 3 na 2 tygodnie). Chodzi o Mh i BT, SSC/TK to wiadomo rybka (choć ja stamtąd potrzebuje paru rzeczy, ale to inna historia).
I ile czasu wystarczy, że spędzę na wowie?
2* w t5ygodniu rajd - zbiórka od 19 (stawienie się na czas) do 23:30. Wcześniej tylko poty i consumables kupić. Ale kasa sama wskakuje jak używasz profesji. Do tego nie potrzeba czasu.
Raid calendary itd - u mnie tow szystko jest. Zapisanie się na rajd trwa 3 minuty, bo mi się forum gildiowe troche wolno wczytuje. To nie wymaga czasu, nie muszę byc no life. Nadal mam +/- 5 wieczorów by pójść z kumplami na browar, itd.
I mówie to na przykładzie mojej gildii, ale tak samo ma mój znajomy, z PvP serwa, oraz drugi z US.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem