Zobacz pojedynczy post
stary 17-08-2011, 14:25   #38
X5-452
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 08 2011

Posty: 4
Domyślny

Ah, pamiętam stare czasy, zaczełem grać od tibii 7.8, to było na prawdę super ! Był klimat, na rooku także, fajnie się grało i wgl, nie było żadnych dupereli typu mounty itp. A teraz ? Tibia upada... Właściwie przynajmniej na faccu nie da się expić... W Venore na amazon campie i rotach boty, w Carlin na amazon campie i ghostlandzie boty... W AB na zamku boty... W Thais na cyklopach boty... GMów nie ma, a reportów już nie składam bo to nie ma sensu, mase reportów wysłałem, a żaden bot nie ma bana...

Pamiętam czasy, by zalogować się trzeba było czekać w kolejce czasami nawet godzinę... A zmiany na rooku mnie zniszczyły , brak możliwości stracenia loota i jakieś durne questy... W dodatki zepsuli trap miejsca np w Mino hell i nawet loota się już nie da przenieść bo noobek dzięki anty-trapowi przejdzie przeze mnie i ukradnie mi loota i nawet trapa nie dostanie...

Właśnie przez te anty trapy boty się pojawiły... Kiedyś bota można było trapnąć i zabić... A teraz ? Bot może sobie spokojnie expić... I nie wmawiajcie mi, że to nie prawda, bo wczasach 8.1 nigdy nie zauważyłem bota... Tibia się stacza, może to i dobrze, dla niej to najwyższy czas już chyba... Cipsoft zniszczył tibie...

Brakuje chyba jeszcze do upadku skasowania clienta i zostawienie tego syfiastego flasha...

Dla mnie najlepsza tibia to była 8.1, dlatego też pykam sobie na otsach, bo tam przynajmniej jest jeszcze ten klimat, nie to co tu...

Ostatnio edytowany przez X5-452 - 17-08-2011 o 14:30.
X5-452 jest offline   Odpowiedz z Cytatem