Zobacz pojedynczy post
stary 18-07-2010, 03:26   #1
Burend
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny List otwarty do Cipsoftu w sprawie rookstayerow

Martwi mnie co sie dzieje z rookgaardem. Pamietam czasu w ktorych deppo zapelnione bylo kupcami i sprzedawcami targujacymi sie o 1 gp , rookstayerzy stojacy na kazdym rogu miasta, ciagle dyskusje. Dziwna postawa CipSOftu, z jednej strony odnawiaja mury miasta , dodaja plaze , blokuja zmainowanie rookstayerow a z 2 ograniczaja pojemnosc depozytu w banku do 1k. Myslalem nad tym aby napisac na lamach forum tibia.com list otwarty z prosba do przedstawicieli Cipsoftu aby przedstawili swoje plany odnosnie rooka i rookstayerow,a w dalszej drodze aby tak jak sluby na mainie pomiedzy mezczyznami zalegalizowal rookstayerow zebysmy nie musieli patrzec na swoj opis i czytac no vocation. Zebysmy stali sie historia i zarazem ostatnia 5 legendarna profesja. Pomoglby mi ktos i napisal/(najlepiej wyslal) taki list na lamach forum tibia.com ? Prosze o komentarze i kontakt z osobami ktore pod takim czyms by sie podpisaly.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.