Zobacz pojedynczy post
stary 11-08-2010, 15:24   #13
RedFOg
Użytkownik Forum
 
RedFOg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2008
Lokacja: -unknow-

Posty: 171
Profesja: Paladin
Domyślny

Jak dla mnie każdy z levelem 50+ na Rooku powinien dostać bana za bota/trapowanie.
CIPSoft z jednej strony pomaga uczciwym Rookstayerom (teraz zdaje się po 10lvl z Rooka nie da się wyjść), z drugiej ogranicza botterów (nie ma chowania wyboconego złota w banku -.- )
Rookstayerzy jak dla mnie tracą prawo bytu, bo większość albo boci, albo trapuje nowych. Jak miałem 8 postaci na różnych światach (szukałem w miarę normalnego, nie znalazłem :| ) to NIGDY nie trafiłem na kogoś z wyższym levelem kto by POMÓGŁ. Albo botowali albo trapowali. Ewt. nieśmiertelne polskie "spier..." w odpowiedzi na prośbę z mino hell.
Do tego jeszcze: dzieci robiące na bocie 50lvl i uganiające się za Spike, kradzieże, wrabianie nowych w "jest skrót do trade" i "choć, tam jest xxx" i ludzie na światach PvP bojący wyjść się na Main/ewt. zrookowani.
Może są jeszcze ludzie grający na Rooku dla przyjemności i studiujący fabułę, gadający z NPC. Ale takich ciężko nawet na Mainie znaleźć, gdzie populacja jest znacznie większa.
Podsumowując - gdyby Rookerzy dostali własne tereny do expienia za bramką levelową i tp to by jakoś dało się na tym Rooku żyć. A jak na razie bezczelnie .wbijają się nowym na expowiska i trapują. A botów na rooku jest../
__________________
Imperial Guard - last line of defence between Imperium of Man and mutants, aliens and heretics...
RedFOg jest offline   Odpowiedz z Cytatem