Zobacz pojedynczy post
stary 07-12-2007, 15:18   #169
ElAn_89
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 02 2007

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Domyślny

Boże Ty widzisz i nie grzmisz. Przeczytałem 16 stron tego tematu i dochodzę do wniosku że większość ludzi którzy tu pisze to kompletni idioci albo same tłoki i niedouki. Po pierwsze powiedzcie mi gdzie tam pisze coś o jakiś czepkach ? Uczepiliście się tego czepka jak nie wiem co a to są pewnie normalne włosy. Po drugie to ktoś mądry pisze że sobie popłynie na jakieś wyspy czy coś tam ! Ludzie ku*** czytajcie ze zrozumieniem, używajcie czasami mózgu to nie boli. Tam pisze że będą wydzielone specjalne miejsca do pływania i tylko tam ! Po trzecie jakiś inteligent też tam wcześniej napisał że fajnie bo będzie mógł spać nawet w sklepie...w dup*** się nawet prześpij...napisane jest że będzie można zmienić wygląd łóżka tylko pustego używając "nowego" łózka na poduszce starego. Ja pier**** naprawdę czasami jak tak popatrzę na tą dzisiejszą młodzież to mi się płakać chce. Używajcie czasami mózgu to naprawdę nie boli !!

Gram w Tibie już 4 lata z przerwami i też jestem zwolennikiem Tibii 7.6 ale postęp musi być i w tej grze. Niektóre zmiany są lepsze niektóre gorsze, ale nie wiem czy zauważyliście ale nie macie na nie wpływu i pierd***** przez 16 stron że Tibia zaczyna przypominać Simsy jest naprawdę "żenua from brazilia" !!

Pozdrowienia dla tych którzy grają w tą grę nie tylko dla cyferek. Pozdro dla całego Sanockiego teamu z Refugii
ElAn_89 jest offline