Zobacz pojedynczy post
stary 07-12-2007, 16:23   #180
Farr
Użytkownik Forum
 
Farr's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2007
Lokacja: Lublin

Posty: 113
Stan: Niegrający
Domyślny

Dajcie jeszcze exp x200 mana runy , training monki i będzie już całkowicie zjebana gra ta gra albo upodabnia sie do OTSA albo do jakiś gier dla 5 letnich dzieci _/ Tibia która była 3-4 lata temu i na którą logowałem się z przyjemnością ale i z trudem ( nie było wtedy kolejek jak serwer full trzeba było wpisywać passy że cholera człowieka brała ja kiedyś 2h sie logowałem :d ) to JEDNAK BYŁO SPOKO ! trudno było że cholera ledwo 30 lvl przeciętny człowiek wbijał ( ja miałem 29 ) ceny itemów były też fajowe np: dsm - 200k+ , fire sword 15k+ , c-armor 25-30k o mpa lub g-legach wole nie mówić bo mało kto to sprzedawał a teraz? hity cholera wie jakie dzieci update sie namnażają lvle biją jak popieprzeni w 2 miechy 100 tamtej tibii już niema.. wiecie co jest teraz?? Powiem wam... TO NAWET NIE JEST 1/100 dawnej tibii to jest jakieś gówno ! i dlatego nie będę w to grał
__________________


żółto-biało-niebiescy :> glory Motor Lublin

To oni coś dla mnie znaczyli na Hibernie:
Rothes, Haveders, Devilen, El Maverick, Cinek, Macieki i wielu innych, których już nie pamiętam...

To oni sprawili, że wróciłem do gry tym razem na Harmonii:
Sorceser of Darknes (dawniej Malakashi Knight), Thon Neen, Ashi Bubeika, Dadan the Knight, Chorazy Veston, Bufer, Thorow Varen i wielu wielu innych (oni wiedzą, że to ich też dotyczy)
Farr jest offline