Zobacz pojedynczy post
stary 06-06-2006, 21:36   #102
Dark Alphadron
Użytkownik Forum
 
Dark Alphadron's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Dark Dimension - Plains of Shadows
Wiek: 33

Posty: 942
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Gildia: Patrz nick.
Świat: Antica
Poziom: N/A
Skille: Zmienne
Poziom mag.: ..
Domyślny

Po dłuższej nieobecności - powrót. I aż nie mogę się powstrzymać przed komentem postu seedee...
A więc, proszę nooba:
Cytuj:
Słuchaj gnojku
3 lata to nie tak dużo. Gnojkiem nazywaj sobie kolesi w wieku 10-, a nie osoby młodsze od siebie o 3 lata.
Cytuj:
co do inteligencji, nie wiem czy zauwazyłeś, bo pewnie nie spojrzałeś na tego screena było piękne światło, nie zółte z torcha, tylko piękne białe światełko jak na tym, które ja wstawilem
Mówiąc o inteligencji miałem na myśli twoje wywyższanie się wiekiem, panie Gnojek. Poza tym składnia twojej pisowni... aż żal patrzeć.
Cytuj:
... nie neguje używania LH...
TY nie negujesz, bo TY używasz. MI chodziło o to czy AUSTIN VANTAGE używa. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Czyli 1 klasa panie Gnojek...
Cytuj:
ułatwia życie, tamte światełko było bez efektów świetlnych, aż dziw że boisz się przyznać,
Niby do czego? Jak mam się przyznać do używania LH skorogo NIE używam? (tu z kolei, panie Gnojek, kłania się myślenie, umiejętność nabyta bodajże w chwili urodzenia, rozwinięta w wieku ok. 5 lat na tyle żeby to zrozumieć.)
Cytuj:
przecież ssy, filmy itd, wszystko do czego TY sie nie przyznasz nie jest brane jako argument cheaterstwa w global Tibii, więc nigdy za to bana nie dostaniesz... chyba, że się przyznasz
Tu żeś wyleciał. Dobrze wiem że CipSoft tego nie czyta. Bo niby po co skoro i tak nie rozumieją co tu pisze? Chyba że wejdzie Xadam i pobanuje tych kolesi. Ale to już totalnie rozwala twoją tezę. Bo jednak MOŻNA dostać bana. Co pan na to, panie Gnojek?
Cytuj:
Co do inteligencji, właśnie pokazałeś jaką dysponujesz...w Twoim kochanym podpisie...
Słowami "Kochany podpis" pokazałeś zaawansowanie wiekowe swojego umysłu. Jak można kochać kilka liter i obrazków, panie Gnojek?
Cytuj:
ciekawe jakim cudem można być LOLEM
Po ludzku. LOL to w języku tibijskim ktoś kto kradnie/pekuje/coś tego typu i się śmieje z kolesia któremu to zrobił, panie Gnojek.
Cytuj:
... LOL = laugh of loud
Bez cenzury - gówno prawda panie Gnojek.
Cytuj:
- pewnie nie dysponujesz angielskim więc pozwolę sobie przetłumaczyć = śmiać się głośno...
Tłumaczenie, panie Gnojek, nie było potrzebne bo:
1) Znam angielski
2) Mam w domu słownik
3) W necie mógłbym znaleźć słownik jeżeli nie miałbym w domu
Cytuj:
więc powiedz mi, kochany szczylu, jak mogę zostać LOLEM
Definicję już znasz, panie Gnojek... a może panie Szczyl? Poza tym naucz się stawiać przecinki w odpowiednich miejscach, jak na przykład w miejscu w którym widnieje piękny, czerwony przecineczek w powyższym cytacie. Na temat wywyższania się wiekiem już się wypowiadałem.
Cytuj:
Ta gra to MapleGlobal

www.mapleglobal.com - stronka działa tylko pod IE, ale jest test z Angielskiego i inne bajery... cheatów nie ma, keyloggery nie działaja, jak chociaż włączysz gre, i bedziesz sie chciał pierwszy raz zalogować, zobaczysz dlaczego
Jakie bajery? Może tłumacz wszystkich języków świata na polski? Keylogger, panie Gnojek, działa nie na grę tylko na twój dysk. Jeżeli będziesz na tyle głupi że go jakimś cudem ściągniesz na dysk (w co nie wątpię, wnioskując po twoim poziomie inteligencji) to nieważne jak będzie gra zabezpieczona. I tak zadziała. Cheaterski program każdy może zrobić. Więc jednak mogą być. Może nawet są, kto wie. Ale nie działają, jeśli już. Poza tym, nie "JAK będziesz chciał się zalogować" tylko "JEŚLI będziesz chciał...".
__________________

Wkurzyłem, pochwaliłem, obraziłem kumpla? Podoba/nie podoba Ci się coś we mnie/moim avatarze/stylu pisania itp? Wyraź to TU, wstawiając mi notę.
----(\_/)
<=(x.x)=|-o - Stop zającom w podpisach!
--- (> <)
Dark Alphadron jest offline   Odpowiedz z Cytatem