Zobacz pojedynczy post
stary 23-08-2009, 14:35   #22
Blader19948
Użytkownik Forum
 
Blader19948's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2007
Lokacja: Górzów Wlkp.
Wiek: 30

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 32
Skille: Fist 21
Blader19948 ma numer GG 6065817
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameriov
Czyli jednak jestem super kozak.
Powiem Ci jedno, najpierw sam się dowiedz jakichkolwiek faktów zamiast przeglądać
durnowate forum i tibia-wiki, gdzie jest garść faktów a resztę dopowiadali sobie gracze...
Kiedy już sam znajdziesz informacje zabierz się za pisanie tego tematu, do tego momentu
nie staraj się czegokolwiek poprawiać, bo i tak będzie błąd na błędzie.
Taka drobna sugestia z mojej strony.
PS. Moje posty nie mają być fajne. Mają uświadamiać ludzi, że są kretynami.

~A/.
Powiedz mi co w ten sposób osiągasz.
Zrobienie tematu o bugu z tego co widzę było bardzo proste wystarczyło doczytać "dziwny opis" do 60 strony i robi się picuś glancuś poradniczek.
Tutaj sprawa się komplikuje ponieważ doczytuję "Odpowiedź na Mino Mag/Spike Sword/Domki" i dowiaduję się o mnóstwie pozornie pożytecznych informacji. Powiem, że bardziej subtelnie do mojego niedoinformowania odnieść się nie mogłeś. Chyba po to mamy tych mądrzejszych, żeby pomogli i pouczyli, a nie: "LOL Takich tematów było tysiąc, więc się z ciebie śmieję bo głupoty wygadujesz, ja jestem najmądrzejszy, ale nie powiem ci jak to ma być". Może jesteś bardziej obeznany, ale zaraz zaraz nigdzie twojego poradnika/artykułu nie znalazłem także pomóż mi w ulepszanie mojego albo ... no bardzo przepraszam, ale spamu to ty narobiłeś najwięcej.
__________________
Najlepszy podpis, to brak podpisu.
Blader19948 jest offline   Odpowiedz z Cytatem