Zobacz pojedynczy post
stary 02-01-2007, 20:00   #21
Pieczarek
Użytkownik Forum
 
Pieczarek's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Dębica

Posty: 114
Stan: Na Emeryturze
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Webi Pokaż post
Hmm, off topic nie tkai delikatny, wiek to kwestia tego co kto wpisze, wstydzisz sie to sklamiesz, teog nigyd nie potwierdzisz. Masa twoich kumpli podaje sie za osoby, ktorymi w Tibii nie sa i jakos tez nic z tym zrobic nie mozna. Okreslenie Gowniana Polska nie jest w zadnym stopniu rasistowskie, jest to kwestia pogladow, nawte nie patriotyzmu. Mozna kochac kraj, a nie lubic rzadu i politykow czy tego wszystkieog co sie tu dzieje. Osobiscie uwazam, ze Polska jest gowniana i moge z Toba polemizowac na ten temat,a jezlei chcesz poznac moje kompletne zdanie na ten temat to w topicu o Nebuli cofnij sie o jakies 2 miesiace i bedziesz wiedzial.


Edit: Ja rowniez uwazam, ze z pewnoscia Twoje miejsce zamieszkanie nie ejst zognde z prawda, jak i nick, ale jakie to ma znaczenie do samej tresci merytorycznej wypowiedzi?
Ja równiez nie jestem patriotą, ale zwroc uwage na to że określenie "Gowniana Polska" to okreslenie obrazliwe dla nas - ludzi ktorzy sa skazani na mieszkanie w tym kraju. Podsyzwanie sie pod inne postacie rowniez napewno nie jest mile widziane (nie zauwazylem jednak o tym zadnej wzmianki w regulaminie). Uwazam ze Bjoern~ powinien poniesc jakies konsekwencje za okreslenie lokacji.

PS.
Moje dane są prawdziwe

Ostatnio edytowany przez Pieczarek - 02-01-2007 o 20:01. Powód: Błąd słowny :)
Pieczarek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.