Zobacz pojedynczy post
stary 04-09-2011, 22:41   #30
Zabic
Użytkownik Forum
 
Zabic's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Hell
Wiek: 34

Posty: 813
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rushofa
Profesja: Royal Paladin
Gildia: flying pigs
Świat: Pacera Rox
Poziom: 240
Skille: 101/79
Poziom mag.: 27
Zabic ma numer GG 5552630
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maker15 Pokaż post
Jak mozna miec bardzo dobre informacje na zagadnienia. LOL.

Piszesz bez skladu, sensu, nie znasz zasad ortografii, ani interpunkcji, ani gramatyki. Boze swiety. Chyba wiem dlaczego poszedles do zawodowki. Nie mowi, ze to zla szkola, ale z taka wiedza nt. jezyka polskiego matury bys chyba nie przeszedl.

Jestem kretynem? No zobacz, ciekawe. Ja sie za takowego nie uwazam, a Ty nie masz prawa mnie obrazac, kolejny internetowy napinaczu. Jak ja nie trawie takich ludzi.
Jak narazie to ty mnie obrazasz nie ja ciebie czy nazwalem cie gdzies wczesniej kretynem? no raczej nie. A jak checesz wiedziec to inny uzytkownik tego forum nazwal cie kretynem a nie ja. Co do mojej ortografi interpunkcji i gramatyki to juz ci mowie nigdy niebylem dobry w szkole z jezyka polskiego i mam to gdzies jezeli bola cie moje bledy to niepatrz na moje posty krotka pilka.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yrelius Pokaż post
Widać, że nie znacie sytuacji na rynku pracy :/
Na obecne czasy lepiej mieć zawód w ręku niż papierek z liceum.
Zresztą, co wam będę tłumaczył. Dorośniecie to zrozumiecie.
A Ty Marker to najwidoczniej nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Ja zawsze wiem o co mu chodzi. Może nie jest mistrzem klawiatury ale przecież nie o to chodzi prawda?
Poza tym widocznie nie pisałeś matury :|
Najwyrazniej nieznaja. Teraz duza ilosc pracodawcow patrzy co potrafisz a nie jakie masz wyksztalcenie. Yerlisu ty to zawsze potrafiles rozszyfrowac moje posty nawet jak z shadowem sie klocilem

Ostatnio edytowany przez Zabic - 04-09-2011 o 22:46. Powód: bo tak sobie
Zabic jest offline   Odpowiedz z Cytatem