Zobacz pojedynczy post
stary 10-04-2007, 13:42   #45
Pawelok
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Khalak Pokaż post
Dzieki za wszystkie odpowiedzi. Co do zwrotow "może": W WIEKSZOSCI mają one na celu zaciekawić (np bazyliszek, moze go spotka a moze nie) czytelnika tajemnicami miasta (a ma ich sporo ) a nie ze czegos nie wiem (jak czegos nie wiem uzywam raczej zwrotow "prawdopodobnie", "dokladnie nie wiem" - jak co do respawnu w wiezieniu). Co do cenzury imion - może i masz racje ale juz naprawde mam dosyc zabawy w ssy Najpierw zrobic>zly hosting>znowu upload (juz ten dobry)>poprzycinac i znow uploadowac wszystko Chociaz na tym z bazyliszkiem juz to zastosowalem (starego przez przypadek usunalem )
Acha... a co do chodzenia z high levelami w niebezpieczne miejsca - nie mam zadnego ktoremu moglbym zaufac ze mi nie zablokuje drogi przed 3 guardami . To droge na parowiec przygotuje moze jeszcze dzis (albo jutro rano), co do wiezienia napisalem wyzej , a kopalni w kopalnie gleboko wolalem sie nie zapuszczac (FE, GSy), wiec tu prosba do high leveli jak mozecie zamiescie mapki i mniej wiecej respawn w kopalniach kolo Kazo i wiezieniu.
P.S. Acha, i wie ktos moze czy da sie poprawic w nazwe tematu? Bo samego przewodnika poprawilem (razy - rasy) a z tematem juz slisko
Fajny poradnik
  Odpowiedz z Cytatem